WG Fest 2018: gry, rock, przyszłość!

WG Fest 2018: gry, rock, przyszłość!
Trzeci doroczny festiwal dla fanów gier firmy odbędzie się już w najbliższą sobotę

Już w tę sobotę pokryta śniegiem Moskwa będzie naprawdę gorącym miejscem! W Expocentre odbędzie się WG Fest 2018, trzeci festiwal fanów gier Wargaming, ich rodzin i miłośników rocka. Ponad 15 000 odwiedzających z 40 różnych krajów świata spotka się w jednym miejscu, będzie grać, wygrywać nagrody, doświadczać epickich turniejów i prezentacji tytułów, spotka twórców swoich ulubionych tytułów, pobawi się na zróżnicowanych strefach zabawy oraz weźmie udział w koncercie zespołu Sabaton!

WG Fest to ponad 290 pracowników firmy Wargaming obsługujących wydarzenie oraz 3 hektary przestrzeni (30 000 metrów kwadratowych), na których znajdziecie:

  • Olbrzymie strefy grania z ponad 450 stacjami do zabawy w World of Tanks, World of Tanks Blitz, World of Tanks: Mercenaries, World of Warships, World of Warships Blitz, World of Warships: Legends I Gods and Glory;
  • 28 stref rozrywki dla graczy i ich rodzin;
  • Na scenie będzie specjalny mecz 15 na 15 w World of Tanks, w którym zmierzą się najlepsze klany z regionu Europy i Rosji;
  • Superfinał turnieju graczy 3 na 3 w World of Tanks „Road to WG Fest with Rostelekom”;
  • Na głównej scenie wystąpią lokalne gwiazdy pop-rocka i rapu oraz gwiazda festiwalu Sabaton, powermetalowa grupa ze Szwecji. Członkowie grupy Sabaton są graczami w World of Tanks!

WG Fest 20187 odbędzie się 15 grudnia. Szczegóły festiwalu można znaleźć pod adresem https://wgfest.ru/en/main. Serdecznie zapraszamy graczy i ich rodziny do wspólnej zabawy!

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

20187 rok to trochę poczekamy.
PS
Czy przed publikacją artykułu chociaż ktoś czyta co wkleja.

...

„WG Fest 20187 odbędzie się 15 grudnia. Szczegóły festiwalu można znaleźć pod adresem https://wgfest.ru/en/main. Serdecznie zapraszamy graczy i ich rodziny do wspólnej zabawy!” – Chodziło koledze o ten błąd w artykule i niestety ma trochę racji z tego co widzę. 🙂

Fire

Tak jakby… Mamy wgląd w przyszłość 😛 „Rok 20187 WG dalej doi graczy siedząc w swoich stu piętrowych wieżowcach” 😛

FlamixKL

Miał być w przyszłą niedzielę… (23.12.18r.) Hmnnn…