Na straconej pozycji: Hiszpania

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja

mylisz się dalej będzie kamień nożyce papier tylko, że BB będą miały 4 naturalnych wrogów CV DD CL i SS

J_jW

Hmm, paneuropejskie drzewo. Gracze z różnych krajów czekają na to, by bliższe im okręty pojawiły się w grze. I oni powinni decydować – rozsądek i marketing. Ciekawe jak te wszystkie rozliczne nurty i tematy zostaną ogarnięte przez deweloperów. Na mój gust powinny w grze pojawić się okręty premium z IX i X tieru dla Niemiec, czy Anglii (francuskie są szykowane), podobnie jak przydałby się odpowiednik Nimitza i Halseya dla tych krajów, i towarzyszące im kampanie. Zwłaszcza, że po reworku lotniskowców są widoki na brytyjskie cv. Ale przedtem mikołajkowe maratony. Nowe jednostki w arsenale pewnie w grudniu, o ile intuicja nie myli, że będzie to zbieżne z odnowieniem kuponów w arsenale. Ciekawe…

J_jW

Na pewno byłoby to ciekawe, choć pojawia się wiele pytań. Zwykła, codzienna praktyka “przeciętnej” gry losowej pokazuje, że często chodzi o to, żeby sobie postrzelać, a brakuje priorytetów i współpracy między klasami okrętów. Dodanie okrętów podwodnych pogłębi problem i spowoduje większą ganianinę, bo dojdą nowe zastosowania taktyczne okrętów (uzbrojenie, detekcja itd.) No , może, i tak symulatorem bitwy morskiej ta arkadowa gra nie będzie, bo już pogwałcono w niej prawa otaczającego nas świata, co napędza sferę wirtualnych rozwiązań.