Chiński sklep premium World of Warships

Panie i panowie, nihao!

Za Wami pewnie podwodne Zaduszki, a dziś będziemy uczyć się asortymentu chińskiego sklepu premium World of Warships, będzie wiele niezwykłych i ciekawych rzeczy.

Na początek mam zaszczyt poinformować, że:

  • Wszystkie gry firmy  Wargaming, w tym World of Warships, dla chińskiej publiczności są dostarczane przez firmę Kongzhongwww.kongzhong.com )

Wszystkie oferty, które chińscy gracze mogą kupić, są tworzone przez właśnie przez tą firmę. Lesta nie jest związana z ich stworzeniem!

  • Aktualna wersja gry na chińskich serwerach zwykle pozostaje w tyle. Tak więc, we wrześniu 2018 roku, ujrzała światło łatka 0.7.3, podczas gdy u nas pojawiła się 30 marca.

A co mają nasi chińscy przyjaciele na półkach?

Chińczycy mogą kupić modele do WoWs/WoT/WoWp w dwóch miejscach:

Na swojej zwykłej stronie gry

lub w sklepie platformy Kongzhong

W momencie publikacji tego artykułu stawka 1 chińskiego juana = 0,5571 PLN, aby uprościć szacunki, załóżmy że 1 juan kosztuje 50 groszy. Nie będę obliczał ile kosztuje dublon, weźmiemy natomiast pod lupę koszty poszczególnych okrętów. Ceny dzielimy na dwa. Okręt (przynajmniej Alabama 8 poziomu) dostajemy z miejscem w porcie, 3 perkowym dowódcą, 5 kamuflażami, 5 flag sygnałowych Zulu, 5 flag sygnałowych Equal Speed Charlie London.

Zainteresowani mogą przeanalizować propozycje na własną rękę, ale pokażę, co przykuło moją uwagę.

Tirpitz ~ 158 j,

Prince Eugen ~ 108 j,

Scharnhorst ~ 188 j. 

Zauważcie, że ceny 7 i 8 poziomu w sumie się mocno nie różnią, natomiast ceny poszczególnych okrętów na danym tierze już tak!

Źródło: ships-not-tanks.ru

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

3 komentarze

  1. Luki pisze:

    Inny świat, można by pomyśleć że mają swojego chińskiego wowsa na licencji wg. A ich klient prowadzi się swoją oddzielną polityką i cenami. Tirpitz za 8dych, scharn tańszy niż tirp

  2. hm pisze:

    „zmęczony 6 poziomowy” i „statek wycieczkowy serii S” ROTLF :))))))))))
    niech żyje gogle translator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.