„Armistice” – zestaw stylizacyjny

Nowy zestaw stylizacyjny „Armistice” (Zawieszenie broni), który pojawił się w plikach gry aktualizacji 1.2.0.1. Traktowany jako element Niehistoryczny wyglądu zewnętrznego, możliwy do nałożenia na pojazd dowolnej nacji i poziomu.

Póki co nie wiadomo, w jaki sposób będzie można go zdobyć. Jak się Wam podoba?

W poniedziałek 11 listopada 1918 roku o godzinie 05:20 rano w wagonie kolejowym w Compiègne zostaje podpisany rozejm między Cesarstwem Niemieckim a Ententą. Układ rozejmowy wchodzi w życie o godzinie 11:00. I wojna światowa dobiegła końca.

W 1919 roku król Jerzy V wydał proklamację, w której prosił obywateli Wspólnoty Brytyjskiej „o coroczne oddawanie hołdu poległym poprzez zachowanie dwóch minut ciszy każdego 11 listopada”. Od tego momentu 11 listopada był nazywany Armistice Day (Dzień Zawieszenia Broni), jednak po II wojnie światowej nazwę zmieniono na Remembrance Day (Dzień Pamięci).

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. DGN pisze:

  Jeden z niewielu przydatnych zestawów stylizacyjnych. Z niewielu, bo ten zaprezentowany ma oddzielne malowania na każdy „sezon” w grze, to jest: lato, zimę, i pustynię.
  I jest nawet dość, według mnie, gustowny.
  Chciałoby mi się go chcieć mieć 😛

 2. Tomulus3000 pisze:

  Jest jeszcze różnorodność. A jest bardziej historyczny niż np. 50tp prot. Albo Caernovon AX

 3. Anonimus pisze:

  Jest bardziej historyczny niz skin do Alpine Tiger, skorpiona g czy patriota

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.