Serwer NA – zapowiedziano sprzedaż Defendera i zmieniony tryb Wielkiej Bitwy

Na oficjalnej stronie World of Tanks serwera NA pojawiła się zapowiedź wydarzeń na listopad. Prócz zwykłych zniżek czy misji można jednak dostrzec trzy smaczki. Pierwszym z nich jest oferta sprzedaży Defendera, zwanym także Obiektem 252U. Gracze zza wielkiej wody będą mogli nabyć ten pojazd przez 96 godzin. Nie podano jednak szczegółów co do cen.

Drugą ciekawostką jest wprowadzenie trybu Wielkiej Bitwy, jednakże najważniejszą zmianą jest to, że głównymi tierami, jakie będą brały udział w walce, to poziomy… VIII. O ile tryb ten dawał spore możliwości zarobkowe na X, o tyle grając VIII premium może to być jeszcze bardziej korzystne. Wielkie Bitwy odbędą się między 13 a 19 listopada.

Na koniec warto wspomnieć o zapowiedzi nowego pojazdu Premium, którym ma trafić do sprzedaży na wspomnianym serwerze. Niestety prócz informacji, że posiadacze konta premium będą mieli pierwsi możliwość nabyć czołg, żadnych szczegółów nie podano. Może Wy wiecie, jaka maszyna trafi do sklepu?

Najważniejszą informacją jest jednak to, że podobne oferty (jak nie takie same) mogą zawitać również na serwerze EU! Zachowajcie czujność Czołgiści!

Źródło: worldoftanks.com

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PRLowski egzorcysta

Tak sobie porównuję model wizualny LT-432 z obrusem i widocznymi detalami optyki wieży tego pojazdu ze zdjęcia i mam dziwne wrażenie że to niemal na pewno nie jest 432ka…

lajt

bo jest…

KptKosmiT91

Prawda, wystarczy porównać podłoge obu pojazdów. Na zdjeciu tutaj jest ona lekko zgięta, a na LT432 jest ona prosta. Wiec co to może być na zdjęciu? hmm..

Tomek.Z

To będzie IS-3A magazynek, zaraz po tym jak wszyscy kupią Defendera.. Zasada jest taka, wyprzedajemy dobre i wprowadzamy lepsze, IS-3A w nowej konfiguracji zdejmuje Defendera na jeden strzał + magazynek. Pozdro.

Anonimowo

Obstawiam ma ruskiego tdka su

GENIUSZ

PANHARDA DOSTANIEMY! (ten pojazd kołowy)

Dalerius_PL

Tylko że na lini frontu można było sie spawnować i zmieniać czołg jak sie padło , a tutaj masz tylko 1 czołg więc góry srebra nie wyniesiesz 🙂

Dalerius_PL

Dziwi mnie czemu u nas nic nie zapowiedzieli 🙂 oby dali to samo

ALERNO

NA dostanie defendera za 176zl a my za 200+ tak nak ruscy mieli w lutym

jurek

Nie będzie za 200+ bo pewnie wcale na serwerze EU nie będzie dostępny. Niech Golda wyłącza na CW, twierdzach i na natarciach to ludzie pozarabiaja kasę jak im brak.

kuben

Na czarnym zdjęciu widac duże koła a sama sylwetka tego czegoś jest dość niska. Spodziewam się pierwszego pojazdu kołowego 🙂

stara rura

To wybierz się do okulisty i to szybko (albo rozjaśnij ekran). Na tym zdjęciu przecież jak byk widać gąsienice.

Borla

nowego pojazdu Premium = LT-432

FlamixKL

Wg mnie ta premka to Emil 1951 albo M41 D… To będą zwykłe bitwy 30×30 na Nebelburgu / Klondike czy to nowy tryb / mapa?