Halloween: Przybywa Postrach z głębin

Czy boicie się głębin? Tej najmniej zbadanej części oceanu przepełnionej ciszą i złowrogą atmosferą zagrożenia, gotową pożreć wszystko i wszystkich? Co z kreaturami, które schowały się w tej ciemnej otchłani? Zbliża się najstraszniejsza noc w roku, a wraz z nią nadpływa złowieszcza Ciemność!

Kontynuujemy mrożącą krew w żyłach morską opowieść. Historię młodego króla, starożytnego manuskryptu oraz tajemniczego portalu do innego wymiaru. Jeśli przegapiliście początek tej jeżącej włosy na głowie historii, nie martwcie się – została on starannie zachowana w naszych archiwach.

Siły Światła zdołały zatrzymać inwazję Sił Ciemności i zamknąć portal, z którego wyszły, lecz bitwie daleko jeszcze do końca. Portal jest niestabilny i oddziały wroga od czasu do czasu wciąż przedzierają się do krainy Światła. Czas położyć temu kres raz na zawsze: utorować sobie drogę do siedziby wroga, a następnie zniszczyć pozostałości plugastwa – tylko jak? Tak zaczyna się trzecia część naszej historii. Jesteście podekscytowani? Zdenerwowani? Przestraszeni? Powinniście… obejrzeć poniższy film!

Przygotujcie się na zażartą walkę za sterami nowego typu okrętu, przygotujcie się do zanurzenia i sprawdzajcie poziom tlenu, ponieważ wróg nigdy jeszcze nie był tak niebezpieczny!

Źródło:  Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.