Prosto z Supertestu: T-55A i Object 260

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Obiektywny

Pragnę zauważyć, że 201 mm penetracji na pocisku o prędkości (895 m/s) to trochę za mało na 9 tierze. Może go przenieść na 8 poziom ? i dać coś nowego? Podniesienie do 215 mm będzie dobrym rozwiązaniem , zważywszy ze ludzi i tak walą z golda aby mieć pewność przebicia. Za inne poprawki bardzo dziękuję.

Twister_PL

Mam T55a i jestem szczęśliwy z tego powodu bardzo przyjemny pojazd a jak ktoś nie umie strzelać to już jego wina

Anonimowo

a te 30mm na dachu T-55A to ma zostać?

GustawPoL

200 peny na medzie 9T nie przebija absolutnie niczego. Każdy inny czołg 9t ma większą penetrację – wliczając w to LT. Nie ładujesz Kumuli?- nie robisz nic. Is7 nawet nie chowa brzucha, eeee tam is7, e50 nawet się nie kątuje, dobra znowu przesadziłem. Nie przebijasz włazu E4, jeszcze za twardo? OK. Strzał w górną płytę w CGC-ka, bądź skątowaną górną płytę GWe100 powoduje brak przebicia

Anonimowo

gram atkualnie na stockowym dziale na t-54, średnio około 1500-1700 dmg wyciągne jeśli się bitwa ułoży a nie yolo ride … Piszesz ze wszystko medem od przodu chcesz…. użyj mobilności i pomagaj HT, oba wyjadą na siebie, jeden i drugi odda strzał, zanim przeładuje masz 12-13 sekund na objechanie i wpakowanie mu w bok czy tył …. ale nie, wiecej penyy wg, more gold wg…. bo od przodu e4 nie da się przebic ;/

ARQx

T-54 jest o.k. ale osobiście wolę obj 430…i jeszcze 130tys do dyszki.

ricoszet

********* :D, najlepsze jest to juz uwielbiam t54, a a do t55a brakuje mi moze z 7 zadan 😀

Anonimowo

Na T 55A się raczej zawiedziesz. Drzewkowy znacznie lepszy od tego. Może i dostanie buffa, ale imho nie do tego do czego powinien. Lepiej by wyszedł gdyby zamiast zmian w pancerzu, dali mu te 230 peny na AP co jest wartością odbiegającą od innych medów, ale nie aż tak krzywdzącą. Tak to te 201 peny często i gęsto zmusza do posilenia się kumulami, które są świetne. Konkretne poprawki zostały zastosowane na Obj 260.