Aktualizacja 1.83 „Władcy Morza”

  • 24 października 2018 r.

Gaijin Entertainment opublikowało aktualizację 1.83 „Masters of the Sea”. Update pozwala od teraz uczestniczyć w bitwach morskich, dając pod dowództwo ponad 80 okrętów ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Związku Radzieckiego. Co więcej, śmigłowce są teraz dostępne do odblokowania, gra stała się darmowa na Xbox One, a aktualizacja zawiera wiele innych ulepszeń, nowych funkcji i pojazdów, które mogą wypróbować gracze.

  • Herbaciany ogień zaporowy.

Publiczne wydanie Siły Marynarki dla wszystkich graczy na komputerach i konsolach to największa cecha „Władców Morza”. 85 historycznie dokładnych jednostek ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec i Związku Radzieckiego jest teraz dostępnych dla wszystkich graczy. W lokalizacjach na całym świecie wszyscy kapitanowie War Thunder mogą dowodzić różnymi rodzajami okrętów, od łodzi torpedowych po krążowniki, w trudnych bitwach morskich z innymi statkami i samolotami kontrolowanymi przez graczy. Podczas gdy bitwa o pełne morze jest już w toku, nowy naród morski, Wielka Brytania, wchodzi w CBT z 26 statkami, w tym słynnymi corvettami klasy Flower – symbolem zwycięstwa Wielkiej Brytanii. Gracze, chcący być jednymi z pierwszych, którzy wypróbują flotę brytyjską, mogą uzyskać dostęp do testów poprzez wykonywanie zadania w grze lub kupując brytyjski pakiet marynarski w sklepie War Thunder. Rozwój trybu marynarki wojennej trwa, kolejne państwa otrzymują własne drzewa okrętowe.

  • Niemieckie „pyr-pyrki” – dosłownie

Ten śmigłowiec wygląda na renderach jak i w grze, kozacko.

SA.313B, do usług.

Mały, szybki, zwinny i gotowy do sabotażu za liniami wroga. Czołgi i okręty, poznajcie BO-105-1A1!

Dostępne dla wszystkich są również ostatnio wprowadzone helikoptery Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego, a także zupełnie nowy zestaw niemieckich śmigłowców, które debiutują z tą aktualizacją. Śmigłowce są nową gałęzią dostępną w War Thunder, które doskonale radzą sobie z pojazdami naziemnymi, ale są narażone na ataki, szczególnie z powietrza. Gracze mogą używać swoich śmigłowców w połączonych walkach lub  brać udział w specjalnych niwach w których naprzeciw sobie stają drużyny wiropłatów.

  • Uwolnić XBOX One

Wraz z końcem fazy prerelease na Xbox One, War Thunder jest teraz dostępny jako bezpłatna gra dla wszystkich obecnych abonentów Xbox Live Gold. Gracze na konsoli mogą teraz dołączyć do swoich towarzyszy broni na PC w płynnej rozgrywce między platformowej na czołgach, samolotach, śmigłowcach i, co nie mniej ważne, okrętach.
Rozszerzone funkcje aktualizacji obejmują kilka nowych samolotów i czołgów dla istniejących narodów,  nowe i ulepszone lokalizacje oraz wiele innych zmian. Ostatnie zmiany w gospodarce przyniosły znacznie większe nagrody w punktach badań dla aktywnych graczy sił lądowych, zwłaszcza podczas dłuższych bitew.

  • Co nowego?

Dodano oczywiście sporo nowości dla innych nacji. Oto wybrane z nich:

Ju-288C czyli Ju88 + 200 sztuk inżynierii – niemiecki ciężki bombowiec premium IV poziomu.

Pancerz składający się z systemu Kontakt-1 dostępny jako topowa modyfikacja T-80B a po ulepszeniu, T-80BV.

Katiusza na sterydach podlana Czarnobylskim azotem- Type 75 Multiple Launch Rocket System

jako pojazd premium wojsk pancernych Japonii, V era.


Pełna lista zmian dostępna w języku angielskim tutaj.

↘                                                   ↙

Zarejestruj się i graj za darmo!

                                                   

Po zarejestrowaniu konta otrzymujesz dodatkowo walutę premium – 50 Złotych Orłów – na start.

 

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PupkaWG

Kiedy włączysz ortografię i gramatykę?

Luki

Kiedy w koncu pojawi sie godna alternatywa dla wosa. Jak dotada okretnictwo w war tunder z tymi ich smiesznymi motoroweczkami bylo w powijakach.