Aktualizacja 0.7.10 – Royal Navy

Brytyjskie niszczyciele

Cykl brytyjski nabiera rozpędu. W aktualizacji 0.7.10 w World of Warships pojawia się kompletne drzewo technologiczne brytyjskich niszczycieli. Wszystkie się czymś wyróżniają: możliwość wystrzeliwania torped jedna po drugiej, unikalne zasłony dymne, Sonda hydroakustyczna i Grupa naprawcza dla wyższych poziomów. Więcej informacji o nowych okrętach i ich wyposażeniu podamy w osobnym artykule.

Wydarzenie Royal Navy

Wersja 0.7.10 będzie aktualna przez pięć tygodni zamiast zwyczajowych czterech. Wydarzenie Royal Navy również składać się więc będzie z pięciu etapów, nie czterech. Natomiast w skład aktualizacji 0.7.11 wchodzić będą jedynie trzy etapy.

Aktualizacja 0.7.10 wprowadza nowe etapy do wydarzenia Royal Navy. Każdy z nich potrwa tydzień i podzielony będzie na cztery dyrektywy, z których każda zawierać będzie określoną ilość misji. Wypełniajcie etapy, dyrektywy i misje, żeby otrzymywać atrakcyjne nagrody, począwszy od przedmiotów w grze po gwinee i nowe, tematycznie związane z Halloween kontenery.

Żeby przejść do następnej dyrektywy, wypełnić należy pewną liczbę misji z poprzedniej. Misje wypełniać można równolegle i w dowolnej liczbie bitew (chyba, że warunki konkretnej misji wprost określają ich liczbę), nie musicie się więc martwić, jeśli coś nie wychodzi Wam za pierwszym razem! Wszystkie dyrektywy pozostają dostępne, dopóki etap nie dobiegnie końca.

Gdy wprowadzona zostanie aktualizacja 0.7.10, suwereny nie będą już wręczane za wypełnianie misji, ale nadal pozostają dostępne w kontenerach premium i standardowych przez cały czas trwania aktualizacji 0.7.10. Wymieniajcie swoje ciężko zarobione zasoby na szeroki wybór wartościowych nagród w Arsenale przed zastąpieniem bieżącej wersji.

Aktualnie nadal można zbierać gwinee, by mieć dużą zniżkę na   VIII Cossack. Brakujące gwinee nabyć można we Sklepie premium.

Wszystkie okręty w brytyjskiej gałęzi niszczycieli można teraz zbadać, dostosowaliśmy też więc nagrody za miejsca w Galerii sław:

Liga Top 5% najlepszych graczy 3 kamuflaże Mozaika
Liga diamentowa Gracze z przedziału 5%-10% najlepszych 3 kamuflaże Azjatycka latarnia
Liga złota Gracze z przedziału 10%-25% najlepszych 3 kamuflaże Wiosenne niebo
Liga srebrna Gracze z przedziału 25%-50% najlepszych 3 kamuflaże Typ 59
Liga brązowa Gracze, którzy zdobyli przynajmniej 1 punkt zgodnie z regułami Galerii sław 3 kamuflaże Union Jack

W nowej aktualizacji większość misji wydarzenia Royal Navy wypełnić będzie można w bitwach losowych, kooperacyjnych i rankingowych. Niektóre części misji mogą być wypełnione w operacjach poświęconych Halloween!

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments