Poznajcie zespół streamerów EU

Cytujemy tuż za głównym portalem WoWs.


Żeglując na fali streamu

Jeśli cenicie sobie towarzystwo zapalonych kapitanów okrętów wojennych, a do tego lubicie otrzymywać wiadomości o grze z pierwszej ręki podczas oglądania najlepszych graczy w akcji, to na pewno odwiedziliście już kanał World of Warships na Twitch. Jeśli nie, nadszedł świetny moment na uzupełnienie planu zajęć o cotygodniowe transmisje i dołączenie do zabawy!

Sprawdźcie sami, co do zaoferowania ma nasz nowy ulepszony kanał Twitch, przybijcie piątkę z naszym zespołem streamerów!


Tygodniowy harmonogram

Wchodźcie na nasz kanał co tydzień i oglądajcie nasze streamy tworzone specjalnie dla europejskich widzów! To nie wszystko! Nie przegapcie naszych specjalnych transmisji pojawiających się co jakiś czas…

  • Wtorki – streamy w językach lokalnych; 18:00 – 20:00 CEST
    Oglądajcie World of Warships w jednym z naszych lokalnych języków (czeskim, niemieckim, francuskim i polskim) – po jednym na każdy tydzień w miesiącu. Niezależnie od tego, czy jest to Wasz język ojczysty, czy też nie, nastawcie odbiorniki na nowinki ze świata okrętów, taktyczne rozwiązania, a być może nawet na lekcje językowe!
  • Czwartki – cotygodniowy stream po angielsku; 18:00 – 20:00 CEST
    A może skusicie się na kilka transmisji po angielsku prowadzonych przez członków naszego zespołu streamerów w ramach cotygodniowego wydarzenia społecznościowego? Omówimy w nich najnowsze wiadomości, sprawdzimy nowe okręty i oczywiście pokażemy najznamienitszych kapitanów w akcji.

Pełen harmonogram


Poznajcie streamerów

Crysantos 

 

Rzetelny bosman zespołu społeczności EU rozpoczynał swoją przygodę jako forumowicz, gdy wydawaliśmy World of Warships i tam wypracował swoją pozycję. Crysantos rozpoczął transmisje krótko przed dołączeniem do Wargaming, z którym prowadził kilkumiesięczną współpracę. Założył konto Twitch, aby dzielić się swoim doświadczeniem w grze. Gdy nie streamuje na oficjalnym kanale Twitch, wciąż możecie go znaleźć w roli mentora na jego własnym kanale. Mimo iż rekord uszkodzeń (298 tysięcy) osiągnął na swojej ukochanej X Montana, jego ulubioną klasą wciąż są krążowniki z powodu dużej elastyczności sposobu rozgrywki. Jego rada dla wszystkich początkujących streamerów: nie skupiajcie się na liczbach – bądźcie po prostu sobą i pamiętajcie, że jeśli bawi Was to, co robicie, Wasi widzowie także będą się dobrze bawić!

Hobby: Straszenie zespołu do spraw treści delikatnymi, acz brutalnymi szturchnięciami w ramię…
Marzenie: przeprowadzenie turnieju jedynie na torpedy dla Longjiangów (tak, na to czekacie!).

 


 

WG_Lumberjack

 

Lumberjack dołączył do Wargaming w 2015 roku i został menedżerem polskiej społeczności w World of Warships. Po pierwszym kontakcie z World of Warships miał spore wątpliwości co do gry, lecz dał jej szansę i zdał sobie sprawę, że ta gra jest najlepsza! Jest fanem niszczycieli i niszczycielopodobnych krążowników (VII Atlanta), zawsze jest w centrum wydarzeń, a szlag niech trafi radary! Po męczącym dniu lubi przysiąść do WoWS w rozmaitym muzycznym akompaniamencie: począwszy od Hansa Zimmera na Genesis kończąc.

Ulubiona potrawa: Pierogi (naturalnie), ale dobremu burgerowi też nie powie „nie”.
Drużyna w „GO NAVY!”: Eagles. „Jestem Polakiem. Orły były oczywistym wyborem.”

Tanatoy

 

Samozwańczy „dobrze utrzymany old timer” opiekował się francuską społecznością od momentu dołączenia do Wargaming w 2012 roku. Tanatoy nie jest już tym samym człowiekiem po powrocie ze słynnych przegrzebkowych wojen w 2018 roku. Ten morski konflikt pomiędzy brytyjskimi i francuskimi rybakami jedynie wzmocnił jego patriotyzm. Tylko nie mówcie jego rodakom, że gardzi serem – sacré bleu! W przerwach od bronienia brytyjskich francuskich przegrzebek pracuje nad odblokowaniem swojego 6. okrętu X poziomu. Wejdźcie na kanał Tanatoya, jeśli oczekujecie spontanicznej rozgrywki, której motto brzmi: „Nie powinienem był tego robić”.

Muzyka do gry w WoWS: wojenne bębny skomponowane przez zespół z Petersburga.
Ulubiony film z okrętami: „Jeszcze raz Pearl Harbor” z Kirkiem Douglasem, podobnie jak słynny „Okręt”. „Le Crabe Tambour” również może pochwalić się świetnymi scenami z francuskim niszczycielem.

 


 

MrConway 

Jako menedżer angielskiej społeczności, pełnoetatowy bliźniak Crysantosa i nadzwyczajny streamer, MrConway wierzy, że streamowanie jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na interakcję ze społecznością, ponieważ pozwala szczegółowo odpowiedzieć na pytania i wyjaśnić zawiłości gry widzom. Dzięki tej filozofii zarządza działem streamingowym Wargaming, a obecność MrConwaya na Twitchu jest częścią jego pracy! Aby odnosić zwycięstwa w swoim „pancerniku” X Hindenburg, w grze polega bardziej na taktyce niż na swojej zręczności, lecz jego celem na ten rok jest poprawa swojej rozgrywki niszczycielami.

Ulubiona strategia: rush na B.
Ulubiony streamer: przyjaciel i streamer World of Tanks,Circon.

YabbaCoe

 

Wśród swoich kolegów za szkoły znany również jako „Yamato”, od początku wydawał się stworzony do wielkich rzeczy. Jego pierwsze kroki w świecie streamingu były istnym skokiem na głęboką wodę, gdy zaledwie po kilku miesiącach od dołączenia jako menedżer czeskiej społeczności do Wargaming został posadzony w pokoju streamerskim. Nie miał bladego pojęcia o transmisji gry, w dodatku z tego całego stresu czerwienił się i trzęsły mu się ręce. Podczas rozgrywki swoim ulubionym okrętem X Yamato (który według niego został nazwany na jego cześć) szybko nabrał pewności siebie i zaczął czerpać z tego olbrzymią przyjemność.

Życiowy cel: odwiedzić każdy kraj w Europie.
Motto: „Wszystko”

 


 

Sehales

 

 

W uniwersum Wargaming od 16. roku życia, jako jeden z pierwszych alfa testerów WoWS, niemiecki menedżer społeczności Sehales daje z siebie wszystko od 2015 roku. Specjalnością Sehalesa są wielkie działa, stąd często można go spotkać w   VII Scharnhorst’cie oraz   VIII Bismarcku, gdzie melduje się w pierwszym rzędzie pod względem zadanych uszkodzeń. Jeśli spotkacie go w bitwie, możecie być pewni, że podczas łaskotania Waszych burt na cały regulator słucha przedziwnej mieszkanki muzyki klasycznej, EDM, K-popu i J-popu.

Obecnie słucha: Feuerschwanz.
Ostatnie wyszukanie w Google: Jak prawidłowo trollować graczy, 10 prostych kroków dla menedżerów społeczności.

Jeśli macie ochotę na oglądanie Twitcha, a do tego chcecie lepiej poznać EU stream dream team, zapraszamy Was serdecznie na europejskie transmisje w każdy wtorek i czwartek. Aczkolwiek nie jesteśmy jedynymi, którzy streamują. Poznajcie również NA Stream Team!

Do zobaczenia na streamie!

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kalafiora

Nuda.

GustawPoL

Jak nuda? Streamy w językach świata to nuda? Pewnie marzy się stream toples z Sashą Grey. Pewnie taki byłby ciekawszy prawda ?