Przyszłość Wargaming Game Center

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kamil

Niech się zajmą stabilnością serwerów a nie pierdołami które moga poczekać

acti

używam WGC od początku jak jest dostępny i nie widzę problemu jak dla mnie jest o wiele lepszy od starego startera

robertunio

Jak już zrobią że WGC (Worst Gaming Center) będzie obowiązkowe to polecam zainstalować WOWS ze Steam’a i przy pomocy prostych i łatwych do znalezienia sztuczek można używać starego konta WG w wersji Steam. 🙂

Zagnansk1986

Mnie np. brakuje możliwości zawieszenia konta premium na 1, czy 2 dni. Po drugie: zakup czołgu premium – powinna być możliwość przetestowania go przez np. 20 bitew.

Tomas Forged

W trosce o graczy ze słabszymi komputerami (czytaj: z małą ilością RAM) dają zupełnie zbędną, zamulającą komputer, kobyłę. Dobre… 😀

Dwa miesiące temu temu kupiłem nowe pamięci do mojego lapka i mam teraz 8GB RAM a i tak WoTa odpalam ze skrótu do pliku World_of_Tanks.exe. Nawet “Launcher” uruchamiam tylko na potrzeby aktualizacji gry, a co dopiero mówić o tym wynalazku, który dodatkowo sprawia mnóstwo problemów; o czym można poczytać na forum WoT.

Kriss

Kurde znowu będą problemy z aktualizacją. Specjalnie wróciłem do starej wersji programu.