Dzień Czołgisty 2018 – zestaw stylizacyjny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kaczmar

Nie używam niehistorycznych bazgrołów

Janusz

Drodzy rusofile. Znający historię, przeczytawszy hasło “bolszewizm” od razu wie, że to 150 mln ofiar czerwonej zarazy. Więc co dalej świętujemy?

DGN

Jakby Janusz znał historię, a nie koszerną “historię” to by nie utożsamiał bolszewizmu z Rosjanami.
Bolszewicy zakładali komunizm w Carskiej Rosji ale to nie byli Rosjanie (mowa o ścisłym kierownictwie i resortach siłowych).
Ba! To nawet nie byli Słowianie!…

P.S. A te 150mln to taka sama liczba z czapki (mycki raczej) jak 6mln. nie?…

Wołodia

Nie jest zły, ale WG mogłoby wrzucić kilka dodatkowych kamo w schemacie bardziej tradycyjnym. A nie jakieś księżycowe kamuflaże albo pstrokate błyskawice…

Janusz

Bolszewickie święto tfu! lepiej zmieńcie debilne głosy polskich czołgistek.

Anonimowo

Coś w tym jest. Mam babeczkę na polskich tonkach i rozbraja mnie jak na zadane uszkodzenia (bez fragowania) mówi “Zniszczono”.

doctore

Rusofob. Takie stany wynikają z lęków.

DGN

Raczej z nieumiejętności samodzielnego myślenia i podatności na masową agresywną propagandę, która przez całą dobę co chwilę urządza w MSM orwellowskie “3 minuty nienawiści”.
Jednostki podatne i słabe nie potrafią się przed tym obronić.

tuitam

Rusofil. Takie stany wynikają z głupoty.
O ile mnie pamięć nie myli w Polsce dzień czołgisty obchodzony jest w czerwcu.

DGN

Rozumiem żeś Ty mądry jak przedwojenni “patrioci”, co przez Zaleszczyki do największych sojuszników świńskim truchtem się udali, żeby później Ci wybrani z mądrością sojusznicy wydymali “patriotów” bez mydła?

To jest informacja o pewnym wydarzeniu w grze, która ma zasięg globalny.
Rozumiem, że jak polskojęzyczne MSM będą informować o masowym pożeraniu indyków w pewne święto w USA, czy o “4 lipca” to będziesz głośno protestował, że to nie są polskie święta, i gówno one Polaków obchodzą?
O zapalanie łojów chanukowych w Pałacu pRezydenckim w W-wie to aż się boję zapytać, czy Twój patriotyzm ośmieliłby się choć cichutko pisnąć…

Hornet

Ładny

Gogol

Spoko