Nowy RanZar: Wesoły Rycerz 2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czy polskie tanki będą dawać radę???

Ten odcinek lepszy od poprzedniego, gdzie nasz uciekał gdzie pieprz rośnie. Trochę przemyśleli sprawę i chcą tym odcinkiem nas lekko udobruchać.
Zamiast Japończyka powinni dać niemiaszka albo ruskiego, – dali dżapańca, bo zapewne “poprawność polityczna a’la wschód”.

Ares

Jak by ktoś nie wiedział to nawet Niemcy film propagandowy o tym zrobili po 39 roku. Plus PRL ten mit mocno rozpowszechnił. Ale gdzie rusek zrobił by filmik o ruskich bez butów….toż się we łbie nie mieści.

Szerlok I

Wow, ale joke normalnie, szkoda, że tak się z czerwonych “bohaterów” nie nabiją. Z nas się śmieją, że mamy ból ****, ale gdy o ich historie chodzi to mają jeszcze większy.

Tokomotooko

Jakby ktoś nie wiedział, to nawiązanie, że Polacy w 1939 szabelkami czołgi atakowali.

lessiwroc

Jezeli ktoś myśli że to propaganda, odsyłam do podręczników Historii Polski, wtedy zrozumiecie do czego nawiązuje film.

XDi

Dobre hahaha

haryon

atak szablami na czołgi to serio była bzdura.

Ares

@lessiwroc

To się czegoś dziś nauczę. Oczywiście że w tym filmiku jest promil prawdy, PROMIL. Otóż nasi ułani jak się np. wycofywali z okrążenia i często mijali wozy bojowe lub nawet czołgi Niemiecki, wyciągali często szable by ciąć w łeb tych których głowy wystawały, lub takich co się nawinęli. Było w historii września 39 kilka szarż, ale WARTO o nich DOKŁADNIE przeczytać.