Nowy RanZar: Wesoły Rycerz 2

Kreskówka o czołgach oparta na grze World of Tanks. Przyjemnego oglądania! 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

8 komentarzy

 1. Czy polskie tanki będą dawać radę??? pisze:

  Ten odcinek lepszy od poprzedniego, gdzie nasz uciekał gdzie pieprz rośnie. Trochę przemyśleli sprawę i chcą tym odcinkiem nas lekko udobruchać.
  Zamiast Japończyka powinni dać niemiaszka albo ruskiego, – dali dżapańca, bo zapewne „poprawność polityczna a’la wschód”.

 2. Ares pisze:

  Jak by ktoś nie wiedział to nawet Niemcy film propagandowy o tym zrobili po 39 roku. Plus PRL ten mit mocno rozpowszechnił. Ale gdzie rusek zrobił by filmik o ruskich bez butów….toż się we łbie nie mieści.

 3. Szerlok I pisze:

  Wow, ale joke normalnie, szkoda, że tak się z czerwonych „bohaterów” nie nabiją. Z nas się śmieją, że mamy ból ****, ale gdy o ich historie chodzi to mają jeszcze większy.

 4. Tokomotooko pisze:

  Jakby ktoś nie wiedział, to nawiązanie, że Polacy w 1939 szabelkami czołgi atakowali.

 5. lessiwroc pisze:

  Jezeli ktoś myśli że to propaganda, odsyłam do podręczników Historii Polski, wtedy zrozumiecie do czego nawiązuje film.

  • Ares pisze:

   @lessiwroc

   To się czegoś dziś nauczę. Oczywiście że w tym filmiku jest promil prawdy, PROMIL. Otóż nasi ułani jak się np. wycofywali z okrążenia i często mijali wozy bojowe lub nawet czołgi Niemiecki, wyciągali często szable by ciąć w łeb tych których głowy wystawały, lub takich co się nawinęli. Było w historii września 39 kilka szarż, ale WARTO o nich DOKŁADNIE przeczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.