Wersja 1.1 w praktyce

Materiały podsumowujące to, co zostanie dodane w najnowszej aktualizacji 1.1. Na pierwszy ogień leci mapa Studzianki – zobaczmy, jak się prezentuje.

Mapa Mińsk

W tym odcinku mapa Mińsk.

Polskie Drzewko

W kolejnym odcinku wyczekiwana przez Was polska nacja w skondensowanej postaci!

Mapa Pilzno

W tym filmiku przyjrzymy się mapie Pilzno.

Misje Osobiste 2.0

Na koniec pora omówić, jak będą wyglądały trzy nowe zestawy misji osobistych!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mipien_Defender

Super, czekam na polskie drzewko ale najbardziej czekam na misje osobiste, bo te jakoś zawsze bardzo lubiałem. Nie mogę się doczekać miasta duchów, szkoda że nie dojdzie już w tej aktualizacji tylko pewnie w następnej

mkw73

Jeśli chodzi o szczegóły to na mapie „Studzianki” w około 5 min Miqu wspomina o wieży obserwacyjnej 😉
Oczywiście tak naprawdę, chodzi o wieżę ciśnień, pozdrawiam serdecznie 🙂

Zygmunt Frojd

Nie to, że pochwalę Białorusinów, ale ta aktualizacja zawiera jednak jakąś treść. Dwie nowe mapy to duży plus, bo liczba map od 1.0 drastycznie się skurczyła i ta gra potrzebowała nowych map jak ryba wody. Wraca także Pilzno, powinny wrócić wszystkie inne usunięte mapy. Tak by w puli było ich około stu i by gracz mógł zablokować do pięciu z nich, najmniej przez siebie lubianych.
Polskie drzewko to parodia drzewka, o czym pisali na forum ludzie od lat zbierający materiały na temat polskich maszyn, ale chyba lepiej, że w ogóle wchodzi polskie drzewko niż żeby miało go nie być. Może kiedyś białoruskie babole da się naprawić.
Misje osobiste 2.0 to też nowa treść, jakby nie było. Nie przyciągnie ludzi zrażonych do gry, ale może spowolni nieco tempo odpływu graczy. W moim klanie frekwencja jest rzędu 20-25% w stosunku do tej sprzed półtora roku. W innych klanach nie jest lepiej.

pontorek

Moim zdaniem, Studzianki powinny wyglądać trochę inaczej. Większość domów powinna być drewniana, zarówno jaki i osobne podwórka, na których znajdowały by się stodoły i obory by zachować klimat starej polskiej wsi. Nie zaszkodziło by również twórcy mapy dodali jakiś stary szlachecki dworek.

AKS

Mi właśnie klimatycznie bardzo przypomina polską wieś, a o porze roku było już pisane. Co do 7TP radzę poczytać dokumenty odnośnie rozwoju tego czołgu i polskich Vickersów

Powhatan

Dzieciaku!!!! Ty sie z choinki urwałes i to *********** wysokiej.

Powhatan

Studzianki to śliczna mapa, ale nie ma nic wspólnego z klimatem polskiej wsi z okresu II WW i pora roku tez nie pasuje. Litości.!! Według mnie, to jest mapa „Donbas” ale zmienili nazwę na Studzianki aby polskie dzieci podłechtać.
Ona jest taka polska jak topowy białoruski 7tp.

ARQx

No to Powhatan czekam na konkrety, bo o ile wiem, 7TP to polskie rozwinięcie brytyjskiego Vickersa E. To że ZSRR używał zdobytych we wrześniu ’39 siódemek, nie świadczy o ich białoruski rodowodzie.

ALERNO

Pochodze z woj. świetokrzyskiego i wedlug mnie idealnie ta mapa oddaje krajoobraz tego regionu mowie tu o gorach jezierach lasach polach i sama architektura domow jest taka sama. Jesli chodzi o rozlozenie domow+kosciol na srodku to typowe dla ktajoobrazu wołynskiego wiec osobiscie uwazam ze ta mapa im siadla

t

to czy mapa im siadla to zobaczymy po statystykach wygranych dla kazdej bazy. mapa ma byc przede wszystkim zbalansowana i taka zeby sie dalo na niej grac a nie jakas prowincja. a jak bedzie ladna to tylko sie cieszyc.