Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 25 z 50

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
historia

Zauważyliście że od kilku dni niema tła historycznego! Powód? Dywizje SS w natarciu:) Oj WG przedstawia Rosyjską wersję historii:)

Kakrul

Cyk myk pierwsza bitewka VK 30.01(P)
Na początku darmowy magazynek od AMX12t z uszkodzeniem magazynu Ale mi się nie uda 25%HP i 5 fragów byłby 6 Ale za późno kliknąłem i zniszczyła mnie kromka z 3 biegłościami

Popsuty pojazd

Na stronie WOT w zakładce specjalne mam ofertę 65 X ŻETON PD X2
80,18 zł wie ktos jak to działa ???

szczecinianin

Jest to pewnie exp x2 po wykorzystaniu pierwszego zwycięstwa pojazdem 🙂

szczecinianin

O kurcze jaka misja ..chyba będę musiał grać cały dzień 😀 😀 😀 by ją zrobić …:D

DGN

Ano… 😛
Będzie dziś “kradziejowanie” fragów. Ale się zrobi.

Przy okazji, jeśli nie zauważyliście: WG znerfiło “magiczny” krzaczek na Malinówce. Ten dla zwiadowców z północnej bazy.
Jakieś dwa micro ptahy temu.
Zawsze mogłem tam stawać nawet czołgami średnimi z odpowiednimi załogami, a teraz próba podjazdu w okolice tego krzaka równa się natychmiastowemu wykryciu, i kilka szybkich plomb i garaż,
Przy czym nie mam na myśli tego, że WG zmniejszyło ilość ilość krzaczorów w tym małym zagajniku, bo nawet po zmniejszeniu działał magicznie. Ale krótko. Teraz nie warto się do niego zbliżać.

DGN

Pięciu bitew potrzebowałem “niehistorycznym” M4 Shermanem.
Było trudno, bo wczoraj miałem sesję 22 bitew zakończoną z 63,6% WR więc dziś MM i szczególnie RNG nie bardzo pozwalają grać. Po tej zaliczającej misję bitwie, puściłem jeszcze szóstą, ale duecik MM&RNG wręcz zarechotał mi w pysk. Wyłączyłem grę.
Nie ma sensu kopać się z koniem, znaczy “dzwonem Gaussa” w rozumieniu WG. 😀 😛

Michał

Śmiej się.Zacząłem dzisiaj trochę późno historycznymi.I co? G….o.Nic mi nie szło .Wszystko przegrane ,o ustrzeleniu jakiegoś pojazdu nie mogło być mowy.W ramach rozpaczy wyjechałem Ciotką “Matyldą” 4 tieru i 5 ustrzelonych.Konkurs w wykonaniu WG mijają z się z celem,bo wszyscy polują na fragi.Z poważaniem Michał.

szczecinianin

DGN – akurat nie gram lt więc mi to tam leży …:D ja tam akurat na tej mapie to wolę grać artą 😀

szczecinianin

Michał – wiem że dziś będzie trudno misję zrobić ale nie ma rzeczy niemozliwych do zrobienia 🙂 Idę zaraz trochę pograć i zrobic misję 🙂

Anonimowo

Polują, bo każdy chce jak najszybciej mieć to z głowy. Zwłaszcza, że pogoda ładna na podwórzu. Z resztą spotkałem dziś takiego co polował na fragi. Wolał zginąć niż strzelić. Jeszcze tak chamsko czekał aż ja wypalę z lufy, a on podwędzi fraga. I zawsze jak widzę takiego czającego się typa to mu nie pomagam.

Krzysztof032_PL

Wezmę Hetzera jedna bitwa na 4 i zrobione :p

szczecinianin

To się okaże 😛 😀