Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 23 z 50

Każdego dnia będzie dostępna jedna misja Kierunek północny i jedna Kierunek południowy. Powinniście ukończyć dowolną z nich:

 • Kierunek północny można ukończyć w dowolnym pojeździe poziomu IV lub wyższego;
 • Kierunek południowy można ukończyć w dowolnym historycznym pojeździe, który walczył w Bitwie na Łuku Kurskim.

27 lipca | Misje na dzisiaj
 • Kierunek północny: Bądź wśród 10 graczy w drużynie z największą liczbą zadanych uszkodzeń 5 razy. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych;
 • Kierunek południowy: Bądź wśród 10 graczy w drużynie z największą liczbą zadanych uszkodzeń 3 razy. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. szczecinianin pisze:

  Eh ..myslałem że będzie coś innego ..jak zwykle proste te misje dają 😀 😀

 2. Myślący pisze:

  To nic ja miałem wczoraj szwabskim buldogiem bitwę gdzie też byłem top tierem i to na X a moje X nie były nawet w pierwszej 10…

 3. ARQx pisze:

  Trzy bitwy na Pz IV H, dwie porażki i jedna wygrana. Śmieszne jest to, że grając trzy razy na siódemkach, dwa razy miałem top dmg, raz byłem drugi. Naprawdę już takie ameby grają w WOTa, że czołg dwa tier niżej robi najlepsze uszkodzenia?

  • ryszord pisze:

   gram od tygodnia tylko AMX 13 75 i nawet na 9 można być 1 w dmg lub expie bez problemu nwm co się dzieje ze społecznością wota że większość gra jak gówno ale nie narzekam 🙂 zawsze topowy tier stoi w bazie albo kampi się.

 4. tutuś pisze:

  Proste leo centurion i zrobione.o albo HWK na topce 😉

 5. Dziwne pisze:

  Zrób od razu. Potem albo mama powie że masz posprzątać pokój, albo babci pójdziesz kupić fajki i zapomnisz. Jak już robiłeś to dokończ. Dziwne.

 6. Anonim pisze:

  Yolo na przeciwnika 😛 3x albo 3-5 strzałów z przebiciem na T-34

 7. Michał pisze:

  Dwie bitwy i zaliczone.Trzecią zostawię na później.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.