Czołgowe jajko-niespodzianka

Pomysłowość specjalistów od sprzedaży World of Tanks nie zna granic. Widzieliśmy już specjalne kubki, koszulki, bluzy a nawet gaśnice! Przyszła pora na coś słodkiego.

Na czołgowym Reddicie pojawiły się informacje o aukcjach, na których można kupić wotowskie odpowiedniki Kinder Niespodzianki. Główną częścią produktu jest czekoladowa kula, którą można schrupać ze smakiem. Najlepsze jednak znajduje się w środku wspomnianej sfery, a jest to zabawka, oczywiście przedstawiająca jeden z kilku czołgów World of Tanks.

Obecnie na Ebayu możecie znaleźć aukcje, gdzie 9 takich słodkich niespodzianek wraz z opakowaniem kosztuje 20,5 USD (niecałe 70 złotych). Niby mała rzecz – a cieszy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: reddit

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szgrsgrsz

jadlbym jak janusz suchy chleb z biedry

Raginis

Jako stary człowiek znam rosyjskie bukowy. Na zdjęciu jest info o rodzaju czołgu, kalibrze armat i masie. Niestet, żadnych kodów akurat tam nie ma.

asosiebede

Wykonanie conajmniej marne. Cena conajmniej śmieszna.

ryhu

Cena duża bo to nie jest sprzedawane w polsce a czego od zababki z jajkaoczekujesz

Vic

W środku głano Serba

jacek999

No nie wierzę w to co widzę.
Kawałek czekolady i gówniany ”modelik” za niecałe 70 zł.
Tylko barć!!!
hahaha

Płaczek

Gówniane to masz myślenie. Za 70 zł dostajesz 9 “jaj”, a tym samym 9 modeli i 9 kawałków czekolady. Ile kosztuje 1 jajko? Policz używając kalkulatora Windows. Taki protip.

High caliber

Japier**** weź się naucz dzieciaku czytać, JEST TAM WYRAŹNIE NAPISANE ŻE 9 SZTUK Z OPAKOWANIEM KOSZTUJE 70 ZŁ… Nie mogę patrzeć na takie kalectwo…

Domiik Dudzik

Kto zobaczył przy powiększeniu zdjęcia jakies kody co w połączeniu wyglądają jak kod doładowujący do WG ?

asosiebede

Nie ma żadnych kodów. Zwykłe informacje o czołgach z gry.

Roophert

Fajne! 😀

LuCkY_MRG

Ale fajne ciekawe czy w polskich nawet sklepach się pojawia takie niespodzianki jajka 😀 bo chętnie bym zakupił dla modelow takich czołgów. A i mam nadzieję również że będą w nich kody do wota na jakąś premke, Golda a nawet czołgi premium 🙂

Płaczek

Oczywiście, że będą czołgi premium! Defektor z rokiem konta premium. A to wszystko za 1 dolara.

ZaK

Ciekawe czy są jakieś kody w środku 😀

FlamixKL

Ciekawe co jest w środku? Czołg premium? Progetto, Pudel, Pershing, Patriot? (p = premiuum) 🙂