Wargaming Alliance podpisuje umowę wydawniczą z Mad Head Games

Wargaming Alliance podpisuje umowę wydawniczą z Mad Head Games
Obie firmy będą pracować nad nowym tytułem wieloosobowym

Wargaming Alliance, oddział odpowiedzialny za współpracę z zewnętrznymi studiami, ogłasza nawiązanie współpracy z firmą Mad Head Games. Studio zostało założone w Belgradzie, Mad Head Games to zespół 141 doświadczonych twórców. Do tej pory wydali 36 tytułów przygodowych opartych o mechanikę ukrytych obiektów i zagadek logicznych. Co warto podkreślić Mad Head Games wyróżniło się na tyle ponad 100 innych firm, które zgłosiły zwoje projekty się w 2017 roku do Wargaming Alliance.

 “Mad Head Games są pełni pasji i energii,” mówi Jerry Prochazka, szef Wargaming Alliance. „Cieszę się, że będziemy współpracować nad nowym, nieogłoszonym jeszcze projektem, który zasili portfolio Wargamingu.”

„Po latach spędzonych na produkowaniu gier dla okazjonalnego odbiorcy, zdecydowaliśmy na zmianę kierunku i powrocie do gier dla hardcore’owych graczy, stąd się wywodzimy.” mówi Nenad Tomić, prezes Mad Head Games. „Dzielimy wspólne wizje, pasje i cieszymy się, że Waragming Alliance pomoże nam zrobić coś ambitnego i wyjątkowego.”

Jako cześć umowy pomiędzy firmami, Wargaming Alliance będzie odpowiadać za kluczowe kwestie wydawnicze, od wsparcia technicznego, przez marketing po zarządzanie społecznością oraz zapewni fizyczną obecność na kluczowych rynkach z dostosowaniem działań do lokalnej specyfiki poszczególnych rynków.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DGN

“RNG by WG” to niezwykle udany produkt, świetnie symulujący “dzwona Gaussa”, dzięki któremu $zekle od naiwnych graczy spływają całymi strumieniami na konta firm, które “współpracują” z WG.
Nie dziwi więc, że kontrahenci walą drzwiami i oknami do biurowca na Cyprze…

Anonimowo

+1