WoT, tryb Prima Aprillisowy wyłączony

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
:O

a mi szkoda bo fajnie się grało w ten tryb :/

patola

Najlepszy tryb w WOT w historii a oni sobie jaja robią,patola.

XD

Ale mają ból **** gimbusy, że im battle royale wyłączyli i że to był tylko żart, aż miło patrzeć na debili.

Anonimowo

Przy dzisiejszych multi WOT dzisiaj jest bezsensowny bo można miec superskila byc fioletem a i tak jak drużyna pojedzie yolo ( na którą nie mamy wspływu ) to bitwa będzie przegrana
Grając jakoś 2 tyg temu lajtem zawsze lądowałem w top 5 zadanego dmg … W czasach nie ukrywajmy szału na battle royale gdzie zgineliśmy tylko i wyłącznie z naszej winy, wot odstaje ….

vbhn

naucz poprawnie skladac zdania, bo nie da sie ciebie zrozumiec

SUPsowa

Zrozumieć zasady języka to jedno, a zrozumieć cel powstania, działania i budowy gry takiej jak WoT to drugie. WoT to świetna gra mimo, że posiada wiele błędów, lecz na tle innych gier z różnych gatunków nie są to błędy niszczące doszczętnie rozgrywkę. Wiec wypowiedź że “Przy dzisiejszych multi WOT dzisiaj jest bezsensowny bo można miec superskila byc fioletem a i tak jak drużyna pojedzie yolo ( na którą nie mamy wspływu ) to bitwa będzie przegrana ” jest równie idiotyczna i niepoprawna językowo jak i nie odzwierciedla bieżącej sytuacji. Jest to po prostu pojedyncza subiektywna opinia wywołana własnym niepowodzeniem i irytacją z własnej gry. Druga część wypowiedzi “Grając jakoś 2 tyg temu lajtem zawsze lądowałem w top 5 zadanego dmg … W czasach nie ukrywajmy szału na battle royale gdzie zgineliśmy tylko i wyłącznie z naszej winy, wot odstaje ….” autor chyba sam jeszcze nie wie co chciał napisać. Chociaż można wywnioskować po paru słowach, że to próba porównania WoT gry podzielonej na drużyny gdzie wygrana zależy w dużej części od umiejętności pojedynczych graczy jak i ogólnej taktyki przyjętej na daną mapę z grą Battle Royale gdzie celem jest wygrać DeathMatch. Przy czym nie widać związku jednego trybu ani drugie więc nie ma podstaw do bezpośredniego porównania.

paca

niech w ***** calego wota wylacza naj lepiej… barany Beeeeeeeee