World of Tanks Patch 1.30 – pierwsze przecieki

Konsolowa wersja World of Tanks doczekała się łaty 1.30. Niestety patch ten nie jest jeszcze aktywny ale od czego mamy PijanegoCzołgiste vel Maszyny Pancerne?

Na jego kanale możecie zobaczyć, co czeka graczy we wspomnianej łacie. Informacje jeszcze świeżutkie, a głównym tematem są oczywiście War Stories.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lepszyodciebiee

Fajnie że dodadzą nowe misje z War Stories tylko nagrody jakie będą mam nadzieje że coś fajnego anie rezerwy jednorazowe na bitwe i to z misji .. a noi arta w misji to Super sprawa. ale czemu patch wczoraj sie pobierał pare godzin . a wniusł tylko nową skórke na początek wczytywania dziś to samo auktulizuje mi sie gra i sie zauktulizwała ale znow problem z serwerami ani eu ani Amerykański nie działał jestem zawiedziony tym gracze z wot pc dostaja rekopesaty a my gówno pewnie a i zróbcie server Ru na consoli bo ***** niedaje grać z pierdolonymi sowieckimi graczami którzi *******ą przez pól bitwy harasio i chujwie co , albo we 3 w plutonie wypychają jak mnie ostatnio na KV 85 I moja pisownia dobra niejest wiem ale chujwas to 😉 pozdro

Anonimowo

A idź PAN w ****

Plum1973

Super.
Patch waży 4,54 GB dla Microsoft Xbox One classic, już mi się pobiera.
Dostajemy Kirowiec-1
Somua SM
Bryta atomowego (po testach z bombą atomową)
Mapy
Al-Alamain
Prochorówka Zima
Berlin
Monte Rosa (w okowach lodu)
3 nowe epizody Opowieści Wojennych w nednym z nich dowodzimy artylerią Obiekt 261 edycja specjalna HD WS

Anonimowo

Jacku to ty