Problemy z nowym systemem wykrywania w trybie BR

Na reddicie jeden z graczy zauważył, że nowy system wykrywana przeciwnika (jeśli kiedykolwiek zostanie gdziekolwiek wprowadzony) może być łatwo wykorzystany, by dać przewagę nieuczciwym graczom. Chodzi o to, że wystarczy zamienić skin pojazdu na taki, który się świeci i jest łatwo widoczny nawet bez bezpośredniego podświetlenia (tak jak na screenie).

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Korzystając z okazji warto spytać co Wy sądzicie o tym systemie spottowania przeciwnika? Przypadł Wam do gustu? Swego czasu wielu graczy przejawiało chęć usunięcia czerwonej ramki pojazdu przeciwnika z informacjami o jego stanie, dopóty, dopóki nie zostanie na niego skierowane nasze działo. Dajcie znać w komentarzach. 😉

Ź: reddit

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Myszka

Oficjalnie podobny mod już działa na zwykłych randomach więc nie dziwcie się że dostajecie bez spota.

Wistblade

Widziałem to na filmiku i dla mnie, osoby która ma gorszy wzrok, taki system nie jest wcale fajny i tylko pogarsza doznania z gry. Mówcie co chcecie, że takich jak ja jest promil albo mniej ale ja też mam prawo do komfortowej gry.

Polakmag

I dlatego dalej byś mógł strzelić sobie normalnego randomka. Ten tryb nie zabrałby Ci możliwości gry w klaszcznym trybie (o jeśli kiedykolwiek powstanie).

Roophert

Ten system wygląda ciekawie… tylko właśnie ta podatność na oszustwa, ciężka do zablokowania.

Maniek

Nowy system spota jest beznadziejny. Po to dowódca ma wieżyczkę aby rozglądać się dookoła.

iBlackLagon

Taki system powinien być od dawna , czołgi już wczytane i niebyło by skoków lagów, podobny system jest w WT/AW i dziwne, że nikt nie wpadł na taki cheat z tym skinem.

Ktoś

Ja wole stary system wykrywania pojazdów. Tego nowego nie ogarniam

czytelnik

Znacie nazwę tego moda ? ;p

Bin4r

Niestety nie, a nawet jeśli to i tak byśmy nie podali 😀

RNG NEVER

BR cyan tanks textures wujek google nie klamie , jesli system zadziala to wylapie antycheat czy nie , to każdego wybór czy bedzie gral nie czysto czy nie .

moze w końcu cos zrobia z tymi modami ze nie bedzie mozna sobie wszystkiego z neta tylko wybrane przez wg .
ale zrobili tak stworzyli strone oficjalna z modami ale nikt nie pomyslal by dac jakies ograniczenie instalowania zewnetrznego pliku bez certyfikatu wg