Czołgi z beta-testów dostępne w azjatyckim sklepie Premium

Nie od dziś wiadomo, że serwer ASIA rządzi się swoim prawami. Dzisiaj, po raz kolejny zresztą, mamy na to dowód, a jest nim bardzo ciekawa oferta w sklepie Premium. Otóż gracze, którzy grywają w WoT na tym właśnie serwerze mają niepowtarzalną okazję zakupić legendarne czołgi Premium, które można było dostać za udział w beta-testach. Mowa tutaj o M6A2E1, M4A2E4 Sherman oraz KV-220-2 .

M6A2E1, zwany potocznie “Ziemniakiem”, dostępny jest w trzech zestawach: za 422,91 zł, 251,54 zł oraz 117,72 zł. Shermana i KV-220-2 kupicie tylko w jednym, oba w kwocie 178,51 zł. Prócz najtańszej “ziemniaczanej” oferty, gracz dostaje również sporo złota w każdym pakiecie, konto Premium oraz rezerwy osobiste.

Oferta ważna jest od 31 marca do 8 kwietnia. Jak zapewniają deweloperzy: No Joke.

Jeżeli chodzi o sprawy finansowe – wierzymy :).

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iBlackLagon

Znowu psiku.. miqt myli się z serwerami, bo jest ASIA i China który rządzi się swoimi prawami.

тов. благть

eeee same gucia…

Truth_is_God

Ziemniora ciężko przebić ale on także ma problemy bez golda, pena poniżej 200.

sisi

“M6A2E1, zwany potocznie „Ziemniakiem”, dostępny jest w trzech zestawach: za 422,91 zł, niecałe 251,54 zł oraz 117,72 zł.”

Co to znaczy “niecałe 251,54 zł”? Czyli ile?

xmen

251,539 🙂

Anonim

Wydaje, mi się że w Rosji jest inna waluta i widocznie tylko ta wartość została zaokrąglona 😉 Ale nie ma to jak tylko się czepiać 😉

Bin4r

Wybacz, nasze niedopatrzenie. Z początku kwoty były podane w USD, po czym zmieniliśmy na zł 😛