Nowa mapa wkrótce na Superteście

Nowa mapa trafi do fazy Supertestów. Przygotowano kolejny prototyp lokacji w klimacie azjatyckim. Prototyp jest na tyle nowy, że nie ma nawet “prowizorycznej” nazwy. Będzie to standardowa arena o rozmiarach 1000 x 1000 metrów.

Prototyp ma charakter eksperymentalny: deweloperzy chcą sprawdzić, jak sprawdzi się symetryczna mapa w World of Tanks (lustrzana). Jest to półotwarta lokacja z otwartymi przestrzeniami i sporą liczbą osłon.

Istnieją trzy główne kierunki:
  • Akcja będzie przede wszystkim toczyć się w mieście, centralnej części mapy. Ten rejon przeznaczony jest dla dobrze opancerzonych pojazdów;
  • Wzgórza w północnej części mapy jest polem bitwy dla czołgów lekkich i średnich, które są przystosowana do prowadzenia ognia na średnich i dalekich dystansach. Odniesienie sukcesu będzie zależeć od skutecznego wykrywania;
  • Przejazd wzdłuż jeziora.

Wyniki Supertestów zdecydują o ostatecznym losie mapy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mapa lustrzana wygląda po prostu tragicznie

jarek

A miało już nie być lustrzanych map

Polityk

Lepsze to niż nierównomierne bobsleje.