Daj szansę szczęściu w World of Tanks Console z okazji Marcowego Szaleństwa i Dnia Świętego Patryka

Daj szansę szczęściu w World of Tanks Console z okazji Marcowego Szaleństwa i Dnia Świętego Patryka

Nowy, irlandzki czołg bohatera, darmowe skrzynie wojenne i epickie turnieje dla graczy

W tym miesiącu Wargaming podarowuje irlandzkie szczęście wszystkim grającym w World of Tanks na PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox 360 wraz z serią wydarzeń, nową zawartością i specjalnymi misjami, które mają uczcić zarówno Dzień Świętego Patryka, jak i początek uczelnianych rozgrywek koszykówki, które startują w Ameryce w ramach Marcowego Szaleństwa.

Dzień Świętego Patryka zbliża się w zawrotnym tempie i gracze mogą oczekiwać wyjątkowej inicjatywy, by uczcić w obrębie gry święto narodowe Irlandii. Misja „Irlandzkie szczęście” da dowódcom szansę na otrzymanie darmowych skrzyń wojennych, wypchanych po brzegi losowo dobieranymi skarbami i nagrodami, za każde dziesiąte zwycięstwo, które uzyskają w ogniu bitwy. Misja będzie dostępna w weekend od 16 do 18 marca i naprawdę warto wziąć w niej udział!

Najnowszy Bohater Premium w World of Tanks także pochodzi ze Szmaragdowej Wyspy. Dostępny do 2 kwietnia, Banshee Comet to irlandzki żołnierz, który stanowi interesującą i unikalną wariację prawdziwego ulubieńca fanów. Banshee Comet, o nazwie zaczerpniętej od upiora z mitologii irlandzkiej, łączy w sobie niesamowitą mobilność, niszczycielską siłę uderzenia i ogromną precyzję. Ci, którzy zakupią bohatera jako pierwsi, mogą skorzystać z ekskluzywnej misji dostępnej w każdym pakiecie zawierającym Banshee Comet, która zapewnia wzmocnienie zwiększające przyrost doświadczenia załogi o 25% dla każdego czołgu, kiedy jest ono aktywne.

Jeżeli chodzi o rywalizację rankingową, dowódcy są w tej chwili w ogniu bitwy epickiego turnieju Pancerne Szaleństwo – zawodów drużynowych w systemie pojedynczej eliminacji, które stawiają przeciw sobie osiem narodów w każdy z marcowych weekendów. Czechosłowacja zmierzy się z Chinami w pojedynku Dawida z Goliatem trwającym od 16 do 18 marca, a Szwecja stanie do boju z USA w ostatnich kwalifikacjach od 23 do 25 marca. Gracze mogą dołączać do rywalizacji w każdy weekend i mają szansę wygrywać srebro, czasowy dostęp do zawartości Premium oraz specjalnych misji.

Dla tych dowódców, którym nigdy dosyć Pancernego Szaleństwa, przewidziano specjalne zawody na końcu miesiąca. Od 30 marca do 1 kwietnia będzie się odbywał turniej Finałowej Czwórki, w którym zmierzą się zwycięzcy każdej rundy kwalifikacyjnej. Dowódcy wspierający drużynę, która wygra, mogą się spodziewać szansy na powiewanie z dumą flagą tego narodu, ponieważ jako najwyższa nagroda zostanie udostępniony flagowy czołg bohatera.

Duet potężnych pojazdów z Chin pojawi się w sklepie jeszcze w tym miesiącu. Zestawy WZ-120-1G FT oraz WZ-111 wjadą na pole bitwy jak burza 20 marca. WZ-120-1G FT może się poszczycić wysoką prędkością i ciężkim opancerzeniem, co zapewnia mu przewagę w bitwie zarówno pod kątem szybkości, jak i obrony. WZ-111 dołączy do niego jako szybki i wściekły zawodnik wagi ciężkiej, uzbrojony w wszechpotężną broń, stworzoną do zadawania maksymalnych obrażeń w ogniu bitwy. Te czołgi będą dostępne razem w pakiecie Mega oraz osobno w pakietach Ultimate, Loaded i Base. Do działań wojennych będzie można je włączyć do 9 kwietnia.

World of Tanks Console to jeden z najpopularniejszych tytułów free-to-play na świecie, posiadający ponad 14 milionów użytkowników pośród graczy korzystających z platform Xbox oraz PlayStation. Gra ta niezmiennie podnosi poprzeczkę pod względem jakości i zawartości poprzez dodawanie nowych, sezonowych trybów gry, kampanii, operacji, czy, co oczywiste, kolejnych map i czołgów. Niedawno wprowadzone Wojenne Opowieści oferują dodatkowo ponad 12+ godzin bitw w trybie single player oraz co-op, idealnych dla graczy, którzy wolą trzymać się na dystans od strategicznych i taktycznych starć PVP 15 na 15.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Scorpi

Mam takie pytanie , czemu wyłączyliście komentarze pod ” artykułem ” o filmie chetera ?

Scorpi

Aha no spoko , no niby jeżeli coś kiedyś nie było zabronione a teraz jest to nie jest to oszustwo wybielone gwno to dalej gnwno i śmierdzi tak że spoko , gj. Ale komentarze wyłączyliście … ciekawe czemu?