Prosto z Supertestu: mapa Charków

Kolejne wiadomości z Supertestu. Dotyczą mapy miejskiej Charków – dodano kilka zmian, które miejmy nadzieję pozwolą rozwinąć skrzydła wszystkim typom czołgów. W tym celu otwarta część mapy (sektor 1 i 2) uległa poważnym zmianom – podniesiono tę część mapy do tego samego poziomu, co część miejska, a także zwiększono liczbę krzaków i niewielkich schronień.

Część miejska (3) została nieco uproszczona – bitwy staną się bardziej kontrolowane. Ponadto wprowadzono wiele zmian w strefie numer 4 – zmniejszono liczbę dostępnych osłon i schronień. Zostanie przetestowana również wersja z zamkniętym dojazdem do placu. Deweloperzy chcą sprawdzić, jak wpłynie to na rozmieszczenie czołgów i ich koncentrację w poszczególnych punktach na mapie.

Dalsze losy tego prototypu zależą od rezultatów obecnie trwających testów.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Uważam ,że ta mapa jest ok. Ale WG przyzwyczaiło nas do tego ,że zmienia to co jest dobre a to co wymaga zmian pozostaje bez zmian.

He He

jak WG otrzyma zgodę u wuja Łukaszenki to i bedzie polskie drzewko

Anonimowo

tu chca rozwinac skrzydla dla wszystkich klas a takiej porhoróvki nie chce zmieniac z uwagi na to ze heaviki sa tam prawie bezbronne, bo o to chodzi zeby byly fuck logic

tankista4

A dlaczego mają rozwijać skrzydła wszystkim typom czołgów?

Tomek

A dlaczego nie? Każdy preferuje inny typ..

tankista4

na Prohorovce HT są do zerżnięcia to ja chce zabijać lighty na miejskich. Tak żeby nie miały nic do powiedzenia.

Tomek

Dla mnie taka Prochorovka jest do wyjebania bo to jest pole przedzielone wałem, na którym spot = śmierć, ale co poradzisz..

Tomek

No i gitara

lewak

ty tak serio o tych “pisiorach”? xD