Rykoszet na Twichu

Drogie czytelniczki i czytelnicy, oglądające nas damy oraz widzowie płci przeciwnej i ty Wysoka Izbo Polskich Zjednoczonych Partii i Przyjaciół Piwa (w skrócie WIPzPiP) chcielibyśmy dziś o 20 z poślizgiem, a jakże, zaprosić Was na nasz streamowy kanał: https://www.twitch.tv/rykoszetinfo/. Od dziś już oficjalnie możemy się Wam przyznać, że postanowiliśmy prócz pisania, przebywać z Wami wspólnie właśnie na streamkach. Będziecie mogli zadawać nam pytania na żywo, wspólnie grać, bawić się oraz zdobywać nagrody – które już nie długo pojawią się tak jak obiecaliśmy.

Stałymi bywalcoprowadzącymi będą na zmianę i w parach członkowie rykoszetu (oczywiście tylko ta ładniejsza część – trolle i smoki zostają w jaskiniach i kazamatach)

Zurugula

jako profesor Piesoff

Spichris

jako towarzysz cebula

Barula

znany jako emulator foki

Jako papcio wspomagający znajdzie się między innymi wujek Lex i jeszcze kilku innych członków rykoszetu.

Lex

Możecie liczyć na gumiaki (World of Warsheep), zbiornikowce (World of Thanks), symulator lodówek pancernych (War Trader) oraz wiele innych – w zależności od humoru i nastawienia prowadzących do fok/pomidorów/ławic w naszej drużynie!

A kiedy? Prawie codziennie od 20 z ogonkiem do… poziomu znudzenia prowadzącego albo kobiety jego.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bałamutnik

Bardzo ładny szalik. W słusznych barwach! W końcu event był w Gdyni. Pozdrawiam!

Kochać WG

Liczę na jedynego prawilnego członka rykoszetu – Bin4r.

Bin4r

Może innym razem, ale dzięki 😀