AMX Cda 105 w sklepie premium

Zestawy z AMX Canon d’assaut 105 i WZ-120-1G FT znajdujące się poniżej będą dostępne tylko przez krótki czas. Pojazdy dostępny w trzech zestawach 😉

AMX Canon d’assaut 105 cechuje się znakomitą mobilnością i dobrym stosunkiem mocy do masy. To cichy, wszechstronny pojazd stworzony dla graczy preferujących taktyczną walkę. Charakteryzuje się znakomitą celnością i niezwykle wysoką prędkością pocisków, a ataki z zaskoczenia w jego wydaniu sieją prawdziwy postrach na polu bitwy!

  • AMX Cda 105 oraz miejsce w garażu za 156,75 zł;
  • AMX Cda 105 + miejsce w garażu oraz 3 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł;
  • AMX Cda 105 + miejsce w garażu oraz 10 dodatkowych przedmiotów za 320,82 zł;
  • WZ-120-1G FT oraz miejsce w garażu za 149,96 zł;
  • WZ-120-1G FT + miejsce w garażu + 8 000 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 240,61 zł;
  • WZ-120-1G FT + miejsce w garażu + 15 000 złota oraz 9 dodatkowych przedmiotów za 401,07 zł;
  • Poziomem VIII tygodnia będzie nic innego jak szwedzki niszczyciel czołgów – Strv S1 dostępny w zestawie za 159,45 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Dawno temu kupilem WZ za kase a moglem poczekac i kupic za golda a AMX’a za kase. Wiadomo kiedy AMX bedzie za golda? Powinien chyba kiedys byc – wszak Francuzi nie maja “drzewkowego tedeka premium”.

Niszczyciel

Witam Pancerniaku!😊Osobiście posiadam ową Francuską Maszynkę i moim zdaniem jest jednym z najlepszych Niszczycieli VIII poziomu cechuje się przede wszystkim Genialną mobilnością w połączeniu z rewelacyjny m działku 105mm F1 posiadające kosmiczną penetrację 260mm na podstawowych APCR które ułatwiają ci trafienie w ruchu lighta😉 jako amunicję premium mamy heat z penetracją 310😉więc w X wchodzi jak w masło. Szybko skupia a celność/rizrzut na 100m jest najlepsza na swym poziomie 0.28! A przeładunek w granicach 8.89s! Owszem takie rezultaty można osiągnąć przy Dosyłaczu,Wentylacji i BIA, a na lepszy kamuflarz Siatkę którą można zamienić na lornetkę według uznania jak kto woli. Depresja 10• pozwala prowadzić ogień z nad wzniesienia. A Pancerz odbija bawet X. W każdym razie gorąco polecam!daję gwarancję konsumenta!😊. Perki
1.BIA,BIA,BIA
2.Żarówka.Kamuflaż,Kamuflaż
3.Naprawa,Naprawa,Naprawa
Lub Oko Snajpera,Wszechtronność,Naprawę

Sobi

Czy warto kupić amx 105 cda ? Ma ktoś proszę o opinie

Myślący

Ja go mam szybki zwinny dość dobre camo. Lufa na papierze super i tak jest w rozgrywce ale jak rng pozwoli. Pena 260 jest dobra a dzięki APCR w standardzie łatwiej trafić. Na HEAT-ach też źle nie jest i dają radę na X. Co do pancerza to papier ale zdarzyło się odbić parę razy. Ja osobiście nim gram jako kamper ale jak drużyna ogarnięta to dzięki zwinności flankuję i cofam bo przeładownie to jak pamiętam coś koło 11s. A czy polecam? Cóż mi ten pojazd się osobiście podoba tak jak STRV S1.

Sobi

Dzięki

Niszczyciel

.