Total War: ARENA™ już dostępna dla każdego!

Total War: ARENA™ już dostępna dla każdego!
Premiera otwartej bety, a wraz z nią nowej frakcji – Kartaginy!

Wargaming Alliance, SEGA i Creative Assembly z radością ogłaszają premierę otwartej bety Total War: ARENA. Od dziś każdy może spróbować swoich sił prowadząc legendarnych dowódców znanych z kart historii w strategicznych walkach 10 na 10 graczy.

Otwarta beta Total War: ARENA jest wreszcie dostępna za darmo dla każdego zainteresowanego gracza i dodatkowo dodaje do gry Kartaginę. Jest to czwarta frakcja w grze obok Greków, Rzymian i Barbarzyńców. Gracze mogą sprawdzić się w roli legendarnego Hannibala lub jego brata Hasdrubala. Na ich rozkazy czekają zupełnie nowe jednostki, wliczając w to potężne słonie bojowe! Gracze dobierają armie z szerokiego spektrum możliwości, do wyboru są m.in.: miecznicy, łucznicy, włócznicy, oszczepnicy, różne rodzaje jazdy konnej, artyleria lekka i ciężka (np. katapulty) czy też procarze, falangici, procarze czy ogary wojenne. Na polu bitwy liczy się taktyka, współpraca w drużynie, szybkie reagowanie na zmiany w walce oraz heroiczne natarcia. Walki toczą się na iście epicką skalę kilku tysięcy żołnierzy na ekranie.

„Jesteśmy dumni i podekscytowani mogąc zaprezentować naszą pracę graczom na całym świecie,” mówi Evgeniy Shukin, dyrektor wydawniczy Total War: ARENA w Wargaming Alliance. „Wraz z beta testerami stworzyliśmy grę, która jest łatwa aby zagrać i zacząć walczyć, ale również świetna dla weteranów gier strategicznych, którzy szukają wyzwania.”

„Pasja dla historii i gier online w połączeniu z latami dopracowywania gry przez twórców z pomocą graczy przyniosła otwartą betę dla szerokiej publiczności,” mówi Gabor Beressy, dyrektor Total War: ARENA w Creative Assembly. „Nie możemy się doczekać na reakcje graczy na tę unikatowe doświadczenie serii Total War i już pracujemy nad dodawaniem nowych frakcji i zwartości do Total War: ARENA.”

Cały postęp osiągnięty przez graczy w otwartej becie będzie zachowany przy późniejszej premierze gry. Więcej informacji o grze oraz jak ją pobrać za darmo i grać na oficjalnej stronie pod adresem https://totalwararena.net/pl/

Ź: Informacja Prasowa

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
bob budowniczy

1. Brak współdzielonego konta to strzał w kolano tej gry. Fani Total War mają lepszą grę na płytach a inni gracze nie wiem czy będą skłonni płacić drugi raz z akonto premium jeżeli grają w czołgi lub okręty!
2. Jak słusznie wspomniał Hallack w swoim filmiku. Za równowartość jednej jednostki premium można kopić 1-2 wersje pudełkowe gry w
które można grać online lub kampanię solo.
3.Mi po resecie odechciało się grać od nowa. Mam jednostki z eventu świątecznego i jakieś tam bonusy w podziękowaniu ale mi się nie chce…
4. Dziwi mnie brak forum gdzie chciałem zapytać się czy gra będzie miała współdzielone konto premium z innymi grami WG game center.