Problemy z serwerami – brak rekompensaty [AKTUALIZACJA]

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

16 komentarzy
opanowany

serwer testowy działa tylko grać nie można

PiendSi

Przecież każdy może przelać 20% z golda serwera testowego, na swoje normalne konto, za udział w teście. Jak uruchomią serwer testowy.

lukas

Jak to zrobic??

Dziwny_Dywan

Co ty mówisz panie???

xmen

buahaahahaha

ChwałaWielkiejPolsce

Jezu, co wy macie z tymi rekompensatami?

Hebius

Niech chociaż zwrócą włączone rezerwy osobiste.

Paweł

Serwer testowy tez nie działa.

BamboMambo

Mam nadzieje ze przy wprowadzeniu map w HD cos zjebią i gra stanie na kilka dni. To jedyny sposób aby zaczeli działać jak należy

42500

WG nie uczy się niczego ,notoryczne wpadki od roku po każdej aktualizacji dysponują ogromnymi zasobami roboczymi i finansowymi a przy każdej łatce non stop to samo … Co chwila coś się sypie .

ChwałaWielkiejPolsce

a gracze zamiast wspierać to narzekają…

Fifciu

Dlaczego serwer testowy nie działa?
Czy będzie jeszcze dostępny ?

Płaczek

No właśnie! Żądam rekompensaty za niedziałający serwer testowy!

Vroo

Dostaniesz 10k golda… na serwerze testowym 😀

ojciec dyrektora

… i księżniczkę za żonę… oczywiście też na testowym 🙂

testowyserwer

serwer testowy nie dziala, bo prawdopodobnie znowu bedzie update