RNG fun #91

W necie jest już nowy odcinek audycji „Wielki Białoruski Randomizer”! Ciekawe i zabawne momenty w WoT, pozytywne wibracje i morze świetnego nastroju! Oglądajcie! 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fifciu

Dlaczego serwer testowy nie działa?
Czy będzie jeszcze dostępny ?

Szkolka1987

Tygrysek , polska nie miała tylko czołgów typu TKS , lepiej więcej poczytaj przed odezwaniem się

Płaczek

Ciężko zacząć nazwę naszego kraju od dużej litery? Niewiedza to jedno, ale hańbienie naszego języka ojczystego jest żałośniejsze. I nie tłumacz się, że piszesz na telefonie czy coś, bo to jest słabe wytłumaczenie gdy szmaci się coś z czym jesteś silnie związany.

Honored My ADC

Omg zrobcie match maker 1-1 2-2 3-3 4-4 5-5 6-6 7-7 8-8 9-9 10-10 Bo beznadzieja covenanter 63 peny na 6 tierach ….

omg

oczywiście difender przedstawiony jako bohater wojny ojczyźnianej albo inny bożek no bo krasna flaga na boku zobowiązuje.

tygrysek

LOL pewnie jak by były polskie czołgi i ktoś w polsce robił RNG to polskie czołgi były by przedstawiane jako bohaterowie…

PS.
A sorry jedyne polskie czołgi to TKS hahahhahah

omg

Polskie czołgi? Taki rusek jak ty nie zrozumie że byliśmy zaatakowani jako pierwsi bo to Nasi Dziadkowie powiedzieli stanowcze nie! A twoi dziadkowie najpierw z nimi podpisali pakt a potem jak im Hitler wojnę wypowiedział to się zaczęli kreować na pogromców faszystów.. Tak więc spierdalaj za wschodnią flankę i tam sobie egzystuj.

omg

Czołg rozpoznawczy TK-3
Czołg rozpoznawczy TKS
Czołg lekki 7TP
Czołg rozpoznawczy PZInż-140 / 4TP
Czołg średni 10TP i 14TP
Czołg pływający PZInż. 130
Byle artykuł o czołgach z 1939 Badum-Tss!

bob budowniczy

Gdzie można ściągnąć skórkę do T100LT z policyjnym kogutem???