Q&A – wersja 0.7.2

Uzbierała się całkiem duża liczba pytań i odpowiedzi, więc jeśli wszyscy usiedliście wygodnie, zaczynajmy.

Jeśli chodzi o francuskie BB, to po co maksować pancerniki dla tierów 5-7, kiedy pojawią się bardziej nowoczesne okręty, kiedy pojawią się bardziej nowoczesne okręty, które faktycznie istniały (w planach).?Kiedy można korzystać z realnej modernizacji, używamy tego. W przypadku okrętów francuskich sprawdza się ich dane taktyczno – techniczne, i implementuje do gry, jeżeli są porównywalne z jednostkami na danych tierach. Możliwe, że pojawią się nowe okręty premium.

Francuskie krążowniki: Projektowanie, jakie były najdziwniejsze rzeczy, jakie napotkaliście?Pierwsze zaskoczenie z brzegu: całkiem nieudolne projekty, które zostały faktycznie wybudowane i wprowadzone do linii.

Czy będzie wreszcie możliwość pominięcia animacji przy otwieraniu kontenerów?
To problem często poruszany przez graczy i przekazywany nam przez współpracowników. Mamy to na liście do srobienia, lecz z raczej niskim priorytetem. Może to i jest frustrujące, ale jest wiele innych, palących problemów, którymi trzeba się zająć w pierwszej kolejności.

Czy będzie jednolity skrót klawiszowy dla materiałów eksploatacyjnych, etc?
To również ma dość niski priorytet.

Czy pracujecie nad dodatkowymi samouczkami dla nowych graczy?
Prace trwają, ale nie pojawią się one w bliskiej przyszłości

Czy będzie możliwe wyświetlenie WSZYSTKICH okrętów w drzewku?
To również znajduje się na liście do zrobienia, ale znów z niskim priorytetem. Najprostszym rozwiązaniem była by rozbudowa drzewka technologicznego, ale, żeby to jakoś wyglądało, to takie drzewko musiało by zajmować kilka ekranów. Na razie gracze mogą używać modów, co WG nie przeszkadza (hmmmm… – Lex).

Nowy wygląd okrętow Kaiser, König & Bayern, czy będą wierniej odtwarzały historyczny wygląd tych jednostek? 
Było to w planach, ale po probach z okrętami japońskimi, otrzymaliśmy sprzeczne recenzje społeczności, wiec narazie się wstrzymujemy.

Kapitanowie specjalni – czy ich głosy pozostana niezmienione?.
Jesteśmy świadomi problemu, który ma zostać naprawiony w wersji 0.7.3 lub 0.7.4. Teraz wszyscy kapitanowie (nawet specjalni), będą mówili w języku narodowym gracza.

Jakieś info co do zmian w lotniskowcach?
Tak: prace są w toku. Ale poważnie: gdy pojawi się aktualizacja, pojawi się informacja dla graczy i publiczne testy.

Skoro Graf Zeppelin jest już gotowy, czy tak właśnie będą się zachowywać lotniskowce po zmianach?
Nie, GZ jest zaprojektowany jak inne lotniskowce w grze i staraliśmy się go zbalansować (no, jak dla mnie jest NIESAMOWITY!!! – Lex).

Dlaczego można dostać karę złe zachowanie na czacie, nawet jeśli nic się nie napisało?
system kar jest wadliwy, ale planowana jest poprawka. Na razie pilniejszy jest problem AFK / TK. Bluzgi na czacie nie są najwyższym priorytetem, nadużycie rozgrywki zaś jest.

Mamy szansę na nowe gałęzie technologiczne, na przykład battlecruisery?
Na razie się na to nie zanosi…

Dzięki za rozmowę!

 

To nie jest całe Q&A, ale kolega Barula jest chwilowo niedostępny, a dla mnie tłumaczenie to męczarnia 😉

Specjalne podziękowania dla Sub_Octavian!

 

 

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments