Object 252U Defender – trailer

Jako, że czołg trafia do sprzedaży na wszystkich serwerach za wyjątkiem EU, deweloperzy przygotowali przyjemny dla oka trailer 😉

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
BamboMambo

Czerwoni Baronowie wylewali swe żale na forach “Defender łope, wycofac nie sprzedawać,” teraz Liga Czerwonych Baronów placze ze nie ma defendera na EU, logika idiotów 😉

Snake2301

Brawom ty

zxc

Mi ten cały defneder na randomach nie przeszkadza aż tak bardzo, bo zryty system MM i tak nie da mu zabłysnąć zbyt często (kto często widuje na randomach defendery – ja niezbyt często, bo gracze nie wyciągają ich aby dać się oklepywać 10 tierom non stop).

Niestety sprawa ma się inaczej, jeżeli chodzi o wszelki rozgrywki, w których ten czołg mierzy się tylko z innymi tego samego poziomu – twierdze, drużynówki czy turnieje. Niestety balans czołgów na 8 tierze doprowadził do sytuacji, gdzie najlepszymi pojazdami do gry w te klocki stały się czołgi premium z defenderem na czele. Oprócz niego takie cuda jak M41 90GF, Lorr 40t, Patriot i inne nowe czołgi premium, które miażdżą czołgi dostępne w drzewku (może poza paroma wyjątkami, ale i tak nie jest to równa walka). IS-3 vs Defender i dobry gracz w każdym z nich? Defender wygra 7 pojedynków na 10. Dodaj jakąś dobrą miejscówkę i defender wygra jeszcze 2 dodatkowe.

Niestety pęd na kasę WG nie zna granic i czołgi, które teraz wypuszczają są coraz bardziej przesadzone w stosunku do zawartości oferowanej za darmo w drzewku. Kiedyś czołgi dostępne za gotówkę były opisywane jako tier 7,5, gdzie w zamian za ciut gorsze parametry w stosunku do czołgów z drzewka zarabiały w cholerę więcej kredytów. Teraz jest to tier 8,5 w większości przypadków i dodatkowo gra nimi jest dużo bardziej komfortowa niż odpowiednikami z drzewka.

maciekmel

Wczoraj dostałem ankietę od WG, w drugiej części były pytania o to czy uważam obj. 252u za OP? Czy ma weekpointy, wiem jak z nim walczyć itd. Oraz jak bym zareagował gdyby trafił do sklepu.

Może niedługo trafi….

Wilku

a mi się podoba że go nie będzie.
Dzieci z kasą nie kupią i nie mam ochoty oglądać 3 Defendery po przeciwnej stronie, gdzie ja bede swoim Emilem musiał gimnastykować się żeby coś ubić

...

eee tam… jak losuje Defendera na topce, to posiadacz czuje się nieśmiertelny i na pałę gna do przodu… trzeba troszkę się odsunąć, żeby dać szanse zabłysnąć TDekom, a potem dobitka… a jak się jest IX lub X… to Apiciar lołded… Defend this maderfaker… XD

pomorskitytan

czyli boisz się dzieci na defenderach? czy jesteś tak słaby że nie wiesz jak walczyć z defenderem? czy może bardzo chiałbyś kupić ten czołg ale portfel pusty?

nickname

Myślałem, że w tym filmie przez cały czas słychać jakieś trzaski. Okazało się, że to były dźwięki pękającej **** ;D

Ja

Ilości hurtowe maści na ból **** mogą być u nas wymagane 😀

Płaczek

Jak myślicie. Jeszcze w tym roku w kalendarzu adwentowym jako legenda wystąpi, czy w kolejnych?

tankista4

Piękny filmik. Płakałem jak oglądałem. Zwłaszcza jak (prawdopodobnie) zrzucił sojusznika z mostu i mielił drzewkowe czołgi.

Wspaniała maszyna. Polecam każdemu. Szkoda że nie możecie kupić.

Mamimowiewam

Niekupowac. Skad hehe oni takie efekty wytrzasneli

bot

Nie kupować-bo oto im chodzi aby nas przetrzymac i tym samym zachecic poprzez rage kazdego kto został kasowany bo sie odbijał od objekta.
Innymi słowy chcom nas wydojc nie dajmy sie!
#Nie_daje_WG!

tankista4

Co własnego mózgu zabrakło jak multi mówił że gówno i żeby nie kupować i teraz jest ból ****?

Anathema6 n

Haha masz racje

Miś Dobijak

EU może kupić sobie Tygrysa 131. Reszta świata na bogato Defendery bo kilku posiadaczy płacze na forum, że niby balans gry psuje.

Nik0ooo

bo nie psuje już zepsuł i to jest niestety fakt chociaż chciałbym móc powiedzieć że is 3 jest porównywalny to nie mogę bo nawet dpm ma gorszy przy mniejszej alfie no śmiech na sali tyle że trochę szybszy jest

sonic

Że co IS-3 ma mniejszy DPM? Proponuje sprawdzić jeszcze raz!

Tomek

Jakiś kult defendera xd

An

Nie chodzi o kult defendera tylko o to że serwer EU jest tak traktowany jak jest.