Nowe mapy w 2018 roku

17 lutego odbyło się już drugie spotkanie Community Contributorów z deweloperami w Mińsku, podczas którego zaprezentowano kilka nowych, stosunkowo niedawno zapowiedzianych map. Kilka zdjęć pojawiło się na FP Harkonnen’a 😉

Studzianki – zapraszamy ponownie do rzucenia okiem na prototyp mapy Studzianki, oparty na wcześniejszej wersji tej mapy (jeszcze nie w HD!). Teraz znajdziecie na niej mnóstwo nowych, ciekawych pozycji dla obu drużyn oraz jasno zdefiniowane ścieżki natarcia dla każdego typu maszyn! Jednocześnie mapa ma otwarty charakter, więc spodziewamy się dynamicznej rozgrywki! Pierwsi zobaczą ją gracze super testu. Wy możecie ją zobaczyć w formie kilku screenów oraz krótkiego filmiku.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Powrót legendy – Prowincja – mapa ta przechodzi wiele zmian i miejmy nadzieję, że już wkrótce poznamy jej nową odsłonę.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Pilzno w wydaniu HD pojawiło się na superteście. Wprowadzono wiele poprawek związanych z równoważeniem mapy, które miejmy nadzieję pozwolą rozwinąć skrzydła wszystkim typom czołgów.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Trwają testy prototypowej wersji mapy Mińsk. Tym razem przyjrzymy się zmianom wprowadzonym po dotychczasowych testach i sprawdzimy, jak wygląda trzeci wariant mapy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Przygotowano kilka prototypów map w klimatach azjatyckich: „Port morski” oraz „Lotnisko”. Obydwie nazwy są dość „prowizoryczne”. Wprowadzono wiele zmian na tych mapach w oparciu o wyniki ostatnich testów. Głównym celem jest usprawnienie rozgrywki i zwiększenie frajdy z walki w tych lokalizacjach. Mapa „Prowizoryczny port morski” otrzymał wiele nowych elementów, które usprawniają dynamikę bitwy i pozwalają wszystkim na wykazanie się w każdej klasie pojazdów:

  • Kilka przytulnych miejsc dla niszczycieli czołgów. Pozwalają tym pojazdom na ograniczenie swobody wrogim czołgom ciężkim (punkt 1 na minimapie).
  • Przeprojektowany obszar na środku mapy – teraz każda ze stron ma tu równe szanse.
  • Usprawnione „balkony” na północy – teraz znacznie łatwiej przebić się przez linię obrony drużyny przeciwnej.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Harkonnen FP

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek.Z

W nowym garażu pokazany jest Chrysler K GF do kupienia, czy to oznacza, że dadzą go do sklepu w dniu wejścia nowego patcha ? Jest też IS-6 czy to oznacza baff ???

rzeźnik

niech się lepiej mm zajmą, i zrobią porządek z op premkami na 8tierze

tankista4

Won od mojego portfela. Zapłaciłem – mam. Idź kraść gdzie indziej.

dretwy

Nowe mapki super, powiem świeżości w WoT! 🙂 Szkoda tylko, że po wprowadzeniu do HD, liczba plansz zimowych i pustynnych zostanie zmarginalizowana.

Ksywa_5000

Tylko okazało się że kilka mapek zostanie także usunięte a tego to już nie podał rykoszet

Ksywa_5000

Sorki mój błąd ale nie podaliście tego że studianki będą miały nazwe POLSKA