Prosto z Supertestu: mapa Studzianki

Dzisiaj na Superteście pojawi się nowo-stara mapa – Studzianki! Ponieważ to nowa mapa testuje się dwa różne warianty. Jest to już kolejny test z jej udziałem, ale tym razem przeszły one kolejne zmiany.

Jest to duża, przestrzenna mapa (1000mx1000m) opracowana na rzeczywistej topografii (z pewnymi modyfikacjami aby uprzyjemnić rozgrywkę).

Studzianki jak pewnie sami wiecie, to nazwa małej wioski w Polsce. W 1944 roku w okolicach miasta połączone siły Pierwszej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte oraz Czwartego Gwardyjskiego korpusu Armijnego powstrzymały kontrofensywę Wehrmachtu. Około trzydziestu niemieckich czołgów i pojazdów opancerzonych zostało zniszczonych w bitwie pod Studziankami, a przyczółek na zachodnim brzegu Wisły został zabezpieczony.

Wariant 1:

Wariant 2:

via WoT VK


Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

4 komentarze

  1. Piotr napisał(a):

    Cała historia z polskimi mapami, z polskim drzewkiem w WoT wywołuje zdziwienie i niesmak już nie tylko u Polaków. Nawet za oceanem dostrzegli pewną, jakby to rzec, niechęć do Polaków ze strony WG. I o dziwo nie postrzegają tego jako przejaw profesjonalizmu tej firmy. 😉

  2. Unterwalder napisał(a):

    Gdzie droga wedle trzech buczków?

  1. 16:22, 18 Luty 2018

    […] Studzianki – zapraszamy ponownie do rzucenia okiem na prototyp mapy Studzianki, oparty na wcześniejszej wersji tej mapy (jeszcze nie w HD!). Teraz znajdziecie na niej mnóstwo nowych, ciekawych pozycji dla obu drużyn oraz jasno zdefiniowane ścieżki natarcia dla każdego typu maszyn! Jednocześnie mapa ma otwarty charakter, więc spodziewamy się dynamicznej rozgrywki! Pierwsi zobaczą ją gracze super testu. Wy możecie ją zobaczyć w formie kilku screenów oraz krótkiego filmiku. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.