Prosto z Supertestu: mapa Studzianki

Dzisiaj na Superteście pojawi się nowo-stara mapa – Studzianki! Ponieważ to nowa mapa testuje się dwa różne warianty. Jest to już kolejny test z jej udziałem, ale tym razem przeszły one kolejne zmiany.

Jest to duża, przestrzenna mapa (1000mx1000m) opracowana na rzeczywistej topografii (z pewnymi modyfikacjami aby uprzyjemnić rozgrywkę).

Studzianki jak pewnie sami wiecie, to nazwa małej wioski w Polsce. W 1944 roku w okolicach miasta połączone siły Pierwszej Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte oraz Czwartego Gwardyjskiego korpusu Armijnego powstrzymały kontrofensywę Wehrmachtu. Około trzydziestu niemieckich czołgów i pojazdów opancerzonych zostało zniszczonych w bitwie pod Studziankami, a przyczółek na zachodnim brzegu Wisły został zabezpieczony.

Wariant 1:

Wariant 2:

via WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Cała historia z polskimi mapami, z polskim drzewkiem w WoT wywołuje zdziwienie i niesmak już nie tylko u Polaków. Nawet za oceanem dostrzegli pewną, jakby to rzec, niechęć do Polaków ze strony WG. I o dziwo nie postrzegają tego jako przejaw profesjonalizmu tej firmy. 😉

Unterwalder

Gdzie droga wedle trzech buczków?

VER

a polanki gdzie? XD