Wersja 1.0: Druga Beta — Garaż HD, mapa Lodowiec i muzyka

Oficjalnie z portalu WoT 😉


Już jest druga faza Beta wersji 1.0! Nigdy nie było lepszego momentu na dołączenie do Bety, samodzielne wypróbowanie wersji 1.0 i pomoc w wygładzeniu aktualizacji! Oto, czego się można spodziewać:

Garaż – teraz z ludźmi i w pięknym HD!

W garażu odbył się poważny remont, a właściwie to stary garaż został zrównany z ziemią. Wasze czołgi będą teraz prezentowane w pełnej chwale na tle Matki Natury. Możecie zauważyć, że głęboko w lesie znajduje się kilka pojazdów-trofeów rozrzuconych po Waszym garażu.

Czołgi są typowym elementem w garażu, ale jest w nim też coś, czego jeszcze nigdy tam nie widzieliście — ludzie!

Załoga rozłożyła się obozem i można ją zobaczyć, jak spaceruje, siedzi przy ognisku lub nawet rąbie drzewo, aby je dołożyć do ognia. Członkowie załogi z pewnością wnoszą całkiem nowy poziom atmosfery do Waszego garażu.

Obecnie nie można nawiązywać interakcji z załogą. W końcu i tak mają pełne ręce roboty, więc nie należy im zawracać głowy!

Potrzebuję bohatera

Jest jeden czołg, który zobaczycie w pełnej chwale – Bohater. Będzie on wyświetlany za wybranym przez Was czołgiem i będzie się czasem zmieniać, a podobnie jak w przypadku innych Waszych czołgów, możecie wchodzić z nim w interakcję. Jeśli klikniecie Bohatera w tle, kamera się zmieni i ten pojazd zajmie miejsce na pierwszym planie; wyświetlone też zostaną wszystkie dotyczącego go istotne informacje.

Oprócz tego na dole ekranu zauważycie przycisk „Kup”. Gdy go klikniecie, zostaniecie przekierowani do sklepu premium. Chcielibyśmy Was prosić o dogłębne przetestowanie tej nowej funkcjonalności i kliknięcie przycisku, aby się upewnić, że działa poprawnie. Nie martwcie się, nic nie kupicie, a z Waszego konta nie zostanie pobrana żadna waluta – chcemy tylko sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak powinno.

Podejdźcie bliżej niż kiedykolwiek

W poprzednim garażu maksymalna odległość, na jaką mogliście się oddalić od czołgów, wynosiła 12 m. Teraz możecie oddalić się jeszcze bardziej (co jest doskonałe do oglądania gigantycznych japońskich czołgów superciężkich).

Możecie się też przybliżyć bardziej niż kiedyś, by zobaczyć szczegóły, których przedtem nie zauważyliście, zwłaszcza, jeśli kiedykolwiek mieliście problemy z przeczytaniem napisów na działach.

Jeśli przez pewien czas będziecie nieaktywni, kamera sama rozpocznie lot wokół czołgu. Tę funkcjonalność można wyłączyć lub dostosować w ustawieniach.

Ponadto, w garażu ma teraz zastosowanie przewijanie równoległe (co oznacza, że ekran przesuwa się wraz z myszą). Jeśli to powoduje u Was objawy choroby lokomocyjnej, nie martwcie się – ten efekt również można wyłączyć w ustawieniach.

Lodowiec

Najnowsza dodana mapa zabierze Was i Wasze czołgi do Skandynawii. Walczcie wśród statków uwięzionych w lodzie, gdzie te stalowe kolosy tworzą krajobraz wokół Was.

Strefa aktywna dla czołgów lekkich. Dzięki ukształtowaniu terenu nie będziecie wystawieni na ostrzał na otwartym polu. Ale uważajcie, bo jakieś natrętne czołgi mogą się ukrywać przy lotniskowcu.

Miejsca dla niszczycieli czołgów. Dobre punkty widokowe, często z maskowaniem, z których nawet słabo opancerzony pojazd może zadać trochę uszkodzeń.

Jest tu mnóstwo małych osłon i krzewów, które nie dadzą Wam jednak ochrony przed ogniem artylerii przeciwnika. To doskonałe miejsce dla czołgów średnich i niezła lokalizacja dla niszczycieli czołgów.

Miejsca dla niszczycieli czołgów. Dobre punkty widokowe, często z maskowaniem, z których nawet słabo opancerzony pojazd może zadać trochę uszkodzeń.

W przypadku udanego natarcia przeciwnika na centrum, zajmijcie pozycje na lotniskowcu. Kontrolując go, Wasza drużyna może pomóc swoim czołgom ciężkim w przełamaniu. Nawet zajmując pozycje obok lotniskowca, Wasza drużyna może wspierać sojuszników w centrum.

Miejsce dla czołgów ciężkich. Wymarzone miejsce dla czołgów ciężkich, które mogą tu walczyć osłonięte od ognia artylerii. Jest mnóstwo możliwości manewrowania pomiędzy blokami lodu i zamarzniętymi wrakami statków.

Ekran ładowania mapy:

Muzyka dla Waszych uszu

W ramach dużego projektu dla zespołu World of Tanks, Praska Orkiestra Symfoniczna nagrała nową ścieżkę dźwiękową, która stara się stworzyć militarną muzykę „pancerną” jak najbardziej zgodną z każdą mapą. Nowa oprawa, inspirowana muzyką z całego świata, stara się dopasować do lokalnego klimatu. Są tu z pewnością utwory z ukrytymi odniesieniami – sprawdźcie, czy potraficie je odszukać!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tankista4

Nowy garaż gówniany. Wygładzanie krawędzi nie działa oczywiście.

Poskramiacz_Noobow

Czy tylko moją uwagę zwrócił Chieftain Mk.6, czołg który od tak dawna jest w plikach gry? Może będzie główną nagrodą za drugi sezon misji osobistych?

.

jak sie go kliknie to jest opcja “kup” i przekierowuje do sklepu więc raczej nie

Anonimowo

A czy zauwązyliście jakie tam z tyłu czołgi do kupienia sie pojawiają? Chrysler K is6 scorpion g cheftain ciekawe

Maus

Witam
Dodajcie prosze liste map ktorej znikna wraz z wersja 1.0
Pozdrawiam

Anonimowo

zadne nie znikna lul

Maus

Plizno
Himmel zima
Ruinberg zima

Marcin93

Ciekawe czy wciąż będzie podział na garaż standardowy i premium.

Anonimowo

Nie ma już sprawdziłem