Nowe style wizualne w trybie Bitew rankingowych

Minęło trochę czasu, od kiedy po polu bitwy przetoczył się ostatni sezon bitew rankingowych, ale już niedługo rozpocznie się nowy sezon, który przyniesie sporo zabawy i dobrych wrażeń.

Ponieważ następny sezon będzie pojedynczym wyścigiem, nie będzie w nim nagród etapowych. Pozostaną jednak nagrody za osiągnięcie stopnia, które zostały dostosowane, aby były warte zachodu. Na przykład osiągnięcie 9. stopnia zapewni Wam 1500 obligacji, a wyższe stopnie zapewnią ich odpowiednio więcej. Osiągnięcie 15. stopnia doda do Waszego portfela 4500 obligacji i 3,5 miliona kredytów.

Warto nadmienić, że nagrody sezonowe również zostaną zaktualizowane, przynosząc czołgistom ich zasłużone złoto, obligacje i dni konta premium, a każda liga otrzyma własne style wizualne i odznakę.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: WoT VK

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments