Napis i unikalny kamuflaż z okazji Dnia Obrońców Ojczyzny

23 lutego w Rosji obchodzony jest Dzień Obrońcy Ojczyzny, z tego też powodu do sklepu w grze trafi pamiątkowy kamuflaż oraz inskrypcje przeznaczone specjalnie dla regionu CIS.

Kamuflaż oraz napis dostępny będzie z poziomu klienta gry i można go będzie zakupić za 1000 sztuk złota. Kamuflaż można użyć na pojazdach premium VIII poziomu lub pojazdach X poziomu.

Styl obejmuje kamuflaż i napisy dla wszystkich rodzajów map. Może być dowolnie usuwany i zakładany na różnych czołgach nieograniczoną liczbę razy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: Portal RU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Griven Warthog

Chyba dzień bandytów i gwałcicieli 😉

NiezlySzajs

Moja babcia jak miała 16 lat, to wolała iść do niemca. Jak swołocz sowiecka napadła na Polskę i szła na Niemcy to babcia musiała się ukryć, opowiadała jak jej koleżanka była gwałcona przez 40 chłopa i na koniec ją zabili. Pieprzone pedofile.

ja

ja ******** to nie grajcie w gry od tych wnuków gwałcicieli, do dzisiaj to był jedyny portal od którego polityczne ***** trzymały się daleko, do dzisiaj

Paź

oby na EU też był bo nie mam na co wydać golda 🙂

Anonimowo

A mi sie po prostu podoba

WG.eu

no mamy w Polsce pełno potomków radzieckich oficerów oddelegowanych przez moskwę jako polaków z polskimi nazwiskami wiec się nie dziwie że ci sie podoba dziadziuś pewnie byłby dumny z Ciebie

polaczek

>podoba mu się pamiątkowy kamuflaż
>pewnie potomek tych [hrr tfu] komuchów