Zmiany w łatce 0.7.2

Kampania Vive La France

Kampania składa się z 15-zadań w 3 etapach. Każdy etap ma 5 misji Pierwsze 4 zadania każdego etapu wymagają dowolnego okrętu (1 gwiazdka za ukończenie); francuski okręt (2 gwiazdki za ukończenie); wysoki poziom – francuskie pancerniki lub niszczyciel Aigle (3 gwiazdki za zakończenie). Jednak cel numer 4 zadań jest identyczny, innymi słowy, możliwe jest granie wysokopoziomowym pancernikiem francuskim lub Aigle i zarabianie progresji w 3 zadaniach na raz. Nagrodą ostatecznego zadania każdego etapu jest stały kamuflaż odpowiednio Dunkierki, Richelieu i Gascogne..

Efekty pogodowe

Noc

Dewsi zaimportowali walki nocne. Okręty uzyskują premię ukrywania podczas nocnej bitwy: -20% wykrywalności powierzchni, -90% wykrywalności powietrza, -15 sekund karania ukrywania podczas strzelania; ale także + 100% maksymalnej dyspersji, a linia wzroku jest ograniczona do 12 km.

Nowy port

Twitch Port

Kapitanowie

Kapitan Steven Seagal przejdzie operację plastyczną.

Osiągnięcie

Vive La France Campaign

King of the Sea

Twitch Prime

Flagi pamiątkowe

Twitch

Edycja kolekcjonerska Varyag 

Edycja kolekcjonerska Z-39

Edycja kolekcjonerska Kronstadt

sea-group.org

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
drunkman

no teraz przynajmniej wiadomo dlaczego Missouri znika z WoWs —> zabiera go S.S. wraz z “twarzą” 😉

tankista4

Dlaczego Steven Seagal zostanie podmieniony?