Wersja 1.0 już na teście publicznym! – Mapy HD

Jednymi z głównych bohaterów aktualizacji 1.0 będą nowe mapy w jakości HD, które zapowiadane są bardzo szumnie od wielu, wielu miesięcy. Dziś rusza test publiczny, w związku z czym większość z was będzie miała okazje te mapy przetestować osobiście. Dla osób, które na to czasu nie mają przygotowaliśmy krótkie filmiki dla wybranych map dostępnych na superteście i jeszcze krótszy opis widocznych zmian, które widać na pierwszy rzut oka na wszystkich nowych lokacjach.

Przede wszystkim pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy w nowej aktualizacji jest przerobiony drugi plan mapy. Część z was oglądająca poprzednie zapowiedzi nowych map w HD na pewno już to zauważyła – każda mapa zamiast szarej, przykrywającej wszystko mgły ma teraz drugi plan. W niektórych przypadkach – na przykład na Erlenbergu (z którego nagranie możecie obejrzeć poniżej) jest na tyle dokładny, że można go pomylić z samym miejscem rozgrywki.

Drugą rzeczą wspólną dla wszystkich aren są efekty specjalne – mam tu na myśli spadające samoloty, naloty artyleryjskie, coś co było już dostępne na niektórych mapach jak Lotnisko (krążący samolot), ale w znacznie lepszej jakości i przede wszystkim dodające znacznie więcej realizmu do pola bitwy.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Oczywiście same czołgi także dotknęły zmiany – modele HD pojazdów w połączeniu z modelami HD map nabrały jeszcze lepszej, nowej jakości. To jak pojazdy reagują na otoczenie w tym różnego rodzaju górki, skałki, piasek, śnieg, wodę to jest coś co trzeba zobaczyć, stąd po raz kolejny odsyłam was do filmu. Na przykład tego, który udało nam się nagrać na Lotnisku.

Bardzo ciężko jest opisywać w słowach zmiany na mapach, dlatego zachęcamy każdego do osobistego sprawdzenia nowej aktualizacji na serwerze testowym i zapoznania się z filmami, które udało nam się nagrać jeszcze przed jego uruchomieniem. Trzymajcie się, udanego testowania!

Linia Zygfryda

cz. 2:

Lotnisko

cz. 2:

Tundra

cz. 2:

Westfield

cz. 2:

Erlenberg

Overlord

cz. 2:

Paryż

cz. 2:

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hahahahhaha

ehhh, ogólnie to mam nadzieje że o nadal wczesna wersja beta, była zapowiadana świetna optymalizacja, a jak do tej pory zagrałem około 10 bitew i przy i7 gtx 1050ti 16gb ram, ciągnę na 59-60fps-ach a czasem są nawet spadki do 40… nw co się dzieje specjalnie pop 2 bitwach aktualizowałem strowniki, bo myślałem że to jest problemem. Jednak nie, wina leży po stronie gry, następny bug to nie otrzymujemy powiadomienia że oberwaliśmy (pokazuje aby dmg, ale nie ma wstrząsu czy coś takiego pocisk wszedł to wszedł…) WG i w tym temacie się nie pokazało z najlepszej strony.
Mam nadzieję że to nie wejdzie w tej postaci i jeszcze to zoptymalizują bardziej.

kisiel

Masz rację, ja tez odczuwam takie spadki i wgl może trochę słabszy sprzęt, ale w wiedźminie i podobnych grach dawał rade,a tu na medium 50 fps, do tego jak stoję lub przejeżdzam przez krzaki spadek o 10-15 fps-ów. Wydaje mi się zeby to dobrze działało to trzeba zainwestować w i7 najnowszej generacji mieć z 32gb ramu i łączyć 2x gtx 1080ti. I to też może nie gwarantować stałych 60fps-ów 😀

Czekam na lepszą optymalizację mam nadzieje że WG chociaż teraz się postara, grafikę dobrą kazdy potrafi zrobić ale optymalizacja to już dla niektórych wyzsza szkoła jazdy…

Anonimowo

Mam gorszy sprzęd 80fps na max grafice gram na lapku hehe

jareckus

ja na tym teście śmigam na ultra ustawieniach i jest 120 FPS przy 1920×1200 – teraz ta gra ładnie wygląda 🙂

Anonimowo

Czy tylko ja mam Green screen na teście? XD

notch23

ja też mam lol xD przy celowaniu jakieś bugi i są i wszystko zielone

RexThemAll

Ja nie mam błędów graficznych, ale gra praktycznie nie informuje o tym, że otrzymałem/zadałem obrażenia. Dowódca nie krzyczy, dźwięk przebicia wytłumiony, ciężko tak grać…

Jendrek

Ja niemam tylko dzwięku na treningówce

RexThemAll

O, wyłączenie głosów narodowych załogi pomogło.

Anonimowo

nwm

RexThemAll

Test serwer przyda się, żeby ustawić optymalne ustawienia grafiki. Mój lapek nie uciągnie wersji 1.0 na max detalach… :/

spookyscary

od kiedy będzie dostepne pobieranie?

Anonimowo
PolskaDlaPolaków

zaraz odbędzie się tu gównoburza, bo nie są to polskie czołgi

hahahahhaha

hahaha jasnowidz 😀 Już cię lubię, ale co poradzisz dzieci zawsze stworzą gównoburze z byle jakiego powodu.

PolskaDlaPolaków

chyba się rozumiemy

Anonimowo

Świetnym przykładem jest info o zmianie gammy w grze. Gimby umysłowe musiały już wszcząć swoje lamenty.