Prosto z Supertestu: mapa Lotnisko

Niecały miesiąc temu przygotowano i przedstawiono kilka prototypów map w klimatach azjatyckich: „Port morski” oraz „Lotnisko”. Obydwie nazwy są dość „prowizoryczne”. Wprowadzono wiele zmian na tych mapach w oparciu o wyniki ostatnich testów. Celem było usprawnienie rozgrywki i zwiększenie frajdy z walki w tych lokalizacjach.

Tym razem prezentacja wideo jednej z wspomnianych lokacji. Mapie „Lotnisko” poświęcono jeszcze więcej uwagi. Na tę chwilę nazywanie tej mapy „Lotniskiem” nie ma już za bardzo sensu, ponieważ ten element mapy został usunięty. W końcu zostanie wymyślona dla niej nowa nazwa, a teraz przejdźmy do listy zmian:

  • Akcja będzie przede wszystkim toczyć się w kanionie znajdującym się za łańcuchem wzgórz ze świątynią na szczycie. Ten rejon przeznaczony jest dla dobrze opancerzonych pojazdów. Ich zadaniem jest przebicie się przez linię wroga używając klifów i skał jako osłony. Na początku bitwy czołgi lekkie i szybkie czołgi średnie mogą spróbować szczęścia, by przejechać przez most i dostać się na wzgórze ze świątynią.
  • Wzgórze ze świątynią jest polem bitwy dla czołgów lekkich i średnich, które są przystosowana do prowadzenia ognia na średnich i dalekich dystansach. Odniesienie sukcesu będzie zależeć od skutecznego wykrywania.

Wyniki supertestów zdecydują o ostatecznym losie map „Port morski” i „Lotnisko-bez-lotniska”.

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
nikt ważny

następna gówniana mapa gównem lecącym z nieba w każdym miejscu

Jarosław I

WG znów zrobiło nas w uja, serwer UE na maraton na Matyldę, a na NA:

https://worldoftanks.com/en/news/general-news/tank-rewards-january-2018/

Ksawy

Może lądują poduszkowcami na tym pasie wodnym 🙂

Siema. Kto PL?

Lotnisko według WG: górzysty obszar, bez pasa startowego i nawet lądowiska dla helikopterów. Co oni tam żrą?!

Bunnytoidiota

ciebie

bEEzi

A co to jest czytanie ze zrozumieniem według ciebie? Najpierw przeczytaj a potem komentuj bezsensownie. “Na tę chwilę nazywanie tej mapy „Lotniskiem” nie ma już za bardzo sensu, ponieważ ten element mapy został usunięty. W końcu zostanie wymyślona dla niej nowa nazwa,”

lajt

lądowisko dla helikopterów podczas 2 WŚ? pojebao Ci sie pod kopułą chłopcze i wróć na lekcje historii

żubr

wot nigdy nie kończył się na IIwś.

Haroz

pACHNIE YU …kOPALNIE 2? 😉