9.21 – zmiany w trybie Twierdzy

Żeby nikomu nie umknęła ta mała zmiana – dziś po wejściu do widoku Twierdzy pojawia się wiadomość jak poniżej, co oznacza, że od teraz klasyfikację klanów wg Elo w każdej dywizji można będzie sprawdzić z poziomu gry (bez potrzeby zaglądania na portal WoT). Można także zobaczyć liderów klasyfikacji i inne klany, które rozegrały 50 bitew w ciągu ostatnich 28 dni. Mało znaczące zmiany aczkolwiek przydatne. 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maryś

Zuchy! A teraz czekam na klanówki w trybie 30 vs. 30 🙂

Arass

teraz ikonki z Elo sprawiają, że nie można podświetlić 2 najwyżej położonych budynków twierdzy (aby się do nich dostać, trzeba przewinąć listę)

Tomek

Czasami tyle ładuje tą twierdzę, że szybciej jest wejść w neta xD

Anonimowo

Co daje klasyfikacja elo

RoRscHacH

sprawdz w internecie ?! czy tak ciezko czasami pomyslec zanim cos napiszesz !!!

tom

a ty po co komentujesz? nie komentuj jak nie odpowiadasz na pytanie,

Anonimowo

On zrobił coś więcej. Dał dobrą radę… Ale najwyraźniej tom to kolejna niesamodzielna jednostka…

Anonimowo

I się obrusza jak ktoś mu nie podsunie gotowej odpowiedzi pod nos.

Anonimowo

Jak myślisz czemu zapytałem. Tak trudno użyć czasami swojego zwięczenia rdzenia kręgowego

Anonimowo

System rankingowy ELO wziął swoją nazwę od jego twórcy, Arpada Elo, amerykańskiego fizyka węgierskiego pochodzenia. System działa w oparciu o przydzielany graczom ranking liczbowy. Różnica między punktami rankingowymi poszczególnych graczy jest informacją o spodziewanym wyniku meczu między nimi. Kiedy pokonacie przeciwnika, otrzymujecie część jego punktów rankingowych (i odwrotnie). Ta przydatna metoda umożliwia dokładną prognozę tego, który z oponentów będzie mocniejszy w danym ustawieniu. W naszym przypadku pozwala na określenie, który z klanów jest silniejszy na danej mapie itd.