World of Warships Blitz – premiera!

World of Warships Blitz – premiera!
Szybkie bitwy morskie dostępne już na iOS I Androidzie

World of Warships Blitz, mobilna wersja popularnej gry z komputerów osobistych, jest od dziś dostępna w sklepach App Store i Google Play. Teraz również mobilni gracze mogą doświadczyć bitew morskich, które łączą w sobie drużynową współpracę, taktykę i indywidualne umiejętności.

World of Tanks Blitz to realistycznie odtworzone okręty (na premierę 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej), epickie bitwy znane z PC dostosowane do wymagań rynku mobilnego. Mniejsze mapy, rozgrywka w formacie 7 na 7 graczy sprawia, że każda bitwa to błyskawiczna i intensywna zabawa. Gdziekolwiek jesteś, gdziekolwiek chcesz ikony flot wojennych jak lotniskowiec Midway, pancernik Yamato czy krążownik Kolberg czekają na Ciebie!

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

World​ ​of​ ​Warships​ ​Blitz​ wspiera zunikfikowane konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Co istotne, użytkownicy Androida i iOS mogą grać razem.

Pobierz grę za darmo z App Store lub Google Play. Więcej informacji o World of Warships Blitz na oficjalnej stronie gry https://wowsblitz.com/

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments