Obligacje: Wielkie Łowy

Prosto z portalu WoT 😉


Szanowni Państwo, proszę uruchomić silniki: niedługo zaczynają się łowy. Podczas gdy gra nieubłaganie zbliża się do aktualizacji 9.22, na horyzoncie pojawia się gotowe do startu nowe wydarzenie – Wielkie Łowy, dające każdemu czołgiście szansę na zdobycie mnóstwa obligacji. Ponieważ aktualizacja 9.22 przede wszystkim wprowadza nową zawartość, to wydarzenie to świetna okazja do doposażenia nowych, jak i tych wysłużonych pojazdów w dyrektywy.

Dzięki prostym misjom bojowym wydarzenie będzie doskonałym sposobem na zdobycie rzadkiej waluty i uzbrojenie się do wersji 9.22. Oto, jak będzie działać wydarzenie.

Etap I: Pula nagród

Pierwszy etap Wielkich Łowów rozpocznie się 19 stycznia i potrwa trzy dni. Jest to okres, w którym czołgiści powinni być szczególnie aktywni, ponieważ zadecyduje on o liczbie obligacji, która będzie mogła trafić na Wasze konta.

Pod koniec pierwszego etapu podsumujemy wszystkie zdobyte obligacje i znacząco zwiększymy tą liczbę. Otrzymamy w ten sposób pulę nagród, o którą każdy z graczy będzie mógł zawalczyć. Chcemy, by ten proces był całkowicie przejrzysty, więc na stronie głównej pojawi się specjalny, odświeżany co godzinę licznik. Pozwoli to Wam łatwo śledzić wspólny wysiłek wszystkich graczy.

Etap II: Walka o nagrody

Po pierwszych trzech dniach dopiero przejdziemy do lepszej części. Każdego dnia będziecie dostawać dwie misje bojowe:

  1. Zagrajcie 15 bitew dziennie, w których znajdziecie się w najlepszej dziesiątce graczy swojej drużyny. Wypełnienie tego zadania da Wam 100 obligacji.
  2. Codziennie zdobywajcie 13 000 bazowych PD. To jest trudniejsze, ale dodaje 150 obligacji do Waszego konta na koniec dnia.

Ogólnie do końca wydarzenia będziecie mogli zdobywać po 250 obligacji dziennie. Ile to będzie trwać? To zależy tylko i wyłącznie od Waszej aktywności w pierwszym etapie. Wielkie Łowy nie mają określonej daty zakończenia: im więcej obligacji trafi to puli nagród, tym dłużej będzie można z niej czerpać.

Jedynym ograniczeniem w Wielkich Łowach jest to, że dopuszczone zostaną wyłącznie pojazdy poziomów VI i wyżej.

Najważniejsze w wydarzeniu to być aktywnym i wytrwałym przez cały ten okres i cieszyć się zasłużoną nagrodą. A zatem chodźcie na łowy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
fan_arts

ee tam i tak tych obligacji nie używam wiec nie interesują mnie te misje

nie wiem

W ***** mam te event jak większość bitew rzuca mnie ze zweirzętami i 3 artami na łuk ognia gdzie nie jest ta mapa zbalansowana ale to szczegół cały czas po 15:0 15:1 i jeszcze is7 z penetracją 250 super cały czas z golda grać i na minus być bo te polaczki i inne zwierzęta grać nie umieją

Siema. Kto PL?

Co to k*wa ma być za usuwanie postów? Poprzeklinać nie wolno ale rasizm szerzyć, to już tak? Usuneliście mój post, to usuńcie też to rasistowskie gówno powyżej!

wengrit

hhaa w ***** mam te wasze misje wg mieliście naprawić mm jest teraz bardziej zjebany niż kiedyś ciągle na dole ileż razy można dzisiaj byłem cały czas 15 bitew na dole do tego arta do **** balans celna się stała i bije po 400-500 hp do tego ogłuszenie i rozwalanie modułów ciągle normalnie drugi tedek się z baboctwa zrobił 3 sztuki psują grę kompletnie do tego nadużywanie golda i wg szuka problemu czemu bitwy kończą się 15-0 oto jest odpowiedź której szukali szkoda kasy na tom grę premek mam dużo i więcej nic nie kupię od nich nic dużo osób które znam odchodzi od tego syfu poco obiecują skoro łamią słowo i tak ta gra się zmieniła z fajnej na syf aktualnie lepiej kasę wydać na picę albo kino niż sponsorować ten syf

Anonimowo

To nie graj, proste

Szczecinianin

Dokładnie

WTF

Proponuję wymyślać własne niki i ich używać bo WTF jest tylko jeden 😂 ok wybaczam bo z małych było 😀

hary76

Dla wszystkich Pół Głowków tak zwanych CIOT ukrywających się za pseudo nickami.Morze……cie…….mi………possać ……….

Unf0ckable

rz?

Znacie_mnie_fajfu

Jak to dobrze, że zbanowali takiego debila na Forum. Teraz tu można go kopać w dupę 🙂 a ty harybocie się ugryź. Jesteś żałosny misiu.

hary76

Gówno w PAPIERKU jest od razu na każdym serwerze.Ale jak już Pierdo……z WG mają rozdawać czołgi np.za turnieje.To nagle pierdo…kotka za pomocą młotka.Że oferty są indywidualne na każdy serwer.2018 i dalej mamy idiotów i pajaców zarządzających na serwerze EU.Nic sie w tej debilnej firmie nie zmieniło i nie zmieni dopóki tych PAJACÓW ktoś nie WYPIER…..na zbity pysk z ciepłej posadki.

Ps.Jednym słowem SPIER PAPIER Z TYM GÓWNEM.

Znacie_mnie_fajfusy

harybot w formie jak zwykle… Idź bocie pograć na YOLO, to ci wychodzi najlepiej.

wtf

hary weź se zrób cpoy/paste i na oficjalne forum to przyklej, to może w końcu dostaniesz perm bana i będziesz wolny od tej ujowej gry…

Szczecinianin

13k exp dziennie to mało ..wystarczy zgasić gwiazdki z kilku czołgów …

xTANKER_PL

czytanie ze zrozumieniem się kłania

Dyeablo

zawsze piszą, że bazowych a zawsze jest inaczej więc wiesz 😉

Szczecinianin

Akurat wiem o co qwa chodzi ..tępy nie jestem w przeciwienstwie do ciebie …

Nie_Znasz

Według mnie testów nie spodziewajmy się szybko
Coś pewnie poszło nie tak i żeby nie było spostrzeżeń dali event żeby ukryć błąd

FlamixKL

Fajnie, tylko czy wszyscy gracze mają być aktywni i każdy dostanie tyle samo obligacji, czy tyle ile sobie zarobi tyle dostanie? Dobrze że weekend bo wtedy na dzień gram ponad 4 godziny.

PS. Fajny event.

piter9870

Czytaj ze zrozumieniem. Event taki sam jak był u ruskich (oni mieli złoto a nie obligacje) od jutra zbieramy obligacje do wspólnej puli (każdy) i nic nie otrzymamy. Dopiero po skończeniu się pierwszej puli (okresu zbierania obligacji do wspólnej puli) zacznie się etap drugi czyli zdobywanie obligacji (max 250 dziennie) pula będzie się uszczuplać dziennie w zależności ile osób wykona misję. Czyli event może się skończyć tym że zgarniesz 1000 obligacji bo starczy tylko na 4 dni albo więcej w zależności od puli i aktywności graczy.

Yzne

Kiedy serwer testowy?

lajt

przeniesiony na jutro czyli 19 stycznia

nie wiem

Czyżby przygotowali do sprzedaży czołgów specjalnych (godzilla foch 155 itp) za obligacje?

Gal Anonim

Ciekawe, załogantki rozdają za darmo, a z dyrektywami jest problem :V

Gal Anonim v2

*obligacjami