Light Mk. VIC w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bezbol

Wg mnie bardzo fajny FUN tank. Owszem wobec H35, R35 czy innych czołgów z pancerzem 40 mm i więcej jest bezsilny. Ale jest bardzo mobilny i gdy podjeżdża się niem do nieświadomej ofiary po czym wbija serię 40 pocisków to ściągając przeciwnika na raz to jest zabawa. Owszem robienie statów na tierach I-IV powinno być rozpatrywanie w kategoriach pastwienia się nad słabszymi.

g-h

A wogóle grywalny jest ten pizdzik ? Swoja drogą po co taka premkajak UK nawet niema wlasnej linii LT :/

Palanti

Jest grywalny, ale nie w każdej bitwie – typowy czołg do wbicia Asa i zapomnienia. Jak niżej już ktoś zaznaczył… Problemem są pestki, które na część pojazdów nie wystarcza (H35, M2 Light, czy D2), a którzy nas przebijają od tak. No i ciągłe granie tymi tierami, zwłaszcza przez weteranów, jest co najmniej żałosne.

Hebius

Ten czołg był chyba rozdawany za darmo z jakiejś tam okazji. Ja go sprzedałem za kredyty, ponieważ jak ktoś zauważył ma duże problemy, żeby kogokolwiek przebić tym działem. Co ciekawe można go z powrotem odkupić za kredyty z poziomu garażu. Trzeba wejść w grze do sklepu i zaznaczyć ticzek „odzyskiwanie za kredyty” czy jakoś tak 🙂

Polak

Jak ktoś i tak miał kupić premke to zawsze dostanie czolg gratis.
Ale jeśli kupujecie premke dla tego czołgu to zastanówcie się czy warto, problemem jest to że ten czołg nie ma „premium” ammo a bez niego raczej mikromausa (H35) nie ruszycie

lelol

nawet PZ II standardowy go niszczy XD