Nowa gałąź radzieckich HT od IS?

Od dłuższego czasu krążą informacje o nowej gałęzi radzieckich czołgów ciężkich. Ostatnio kwestia ta powróciła podczas tegorocznego WG Fest, gdzie deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli nową odnogę do Objecta 705A. Pierwsze plany wskazywały, że gałąź ta ma rozpocząć się od KW-13, a zatem czołg ten zapewne zmienił by swoją klasę.

Nie spodobało się to społeczności graczy, która od razu stanęła w obronie swojego “medzika”, by trzynastka została tam, gdzie jest. W końcu czołg ten jest w grze praktycznie od samego początku i ostał się jako jeden z nielicznych, nieruszonych pojazdów z drzewka radzieckiego.

Wbrew pozorom deweloperzy wysłuchali głosu ludu, gdyż ostatnio na rosyjskim forum pojawił się oficjalny wpis przedstawiciela twórców gry, w którym czytamy:

Przyjaciele, ważna zmiana! Wysłuchaliśmy waszych opinii i w tej chwili testujemy opcję, w której nowa gałąź prowadząca do Ob. 705A będzie zaczynać się od czołgu IS, a nie z KV-13. Pamiętajcie, że ta decyzja również nie jest ostateczna i nadal może ulec zmianie.

Czekamy zatem, aby jednak decyzja ta zmianie nie uległa i ulubieniec radzieckich medów niższego tieru został tam, gdzie jest.

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryltar

Ludzie porobili exp na KV-13 i dowiedzieli się że jednak linia idzie od IS a na weekend obniżka na free exp za gold.Well played WG.

Bin4r

Informacja ta nie jest 100%. Jeszcze do końca nie wiadomo co deweloperzy zdecydują.

Ryltar

Mogłem dodać w komentarzu że to taki dowcip bo w necie ciężko odróżnić kiedy ktoś żartuje a kiedy nie 😛

AGAT

Pomyliło mi sie dajcie od IS, pomieszaly mi sie linie

Avnged

mam na kv-13 10k bitwew … 😀

Anonimowo

a miesiąc przed wprowadzeniem patcha
“nasze testy wykazały, że lepiej, żeby linia rozpoczynała się od kw-13, więc tak zostanie”

Marklxxii

No żesz, kurcze pieczone…
A ja już wbiłem 50 000 expa na kw-13….

Anonimowo

Jebać szkopów i ruskich

Szczecinianin

I ciebie też 😀

Anonimowo

wal się dzieciaku hitlera albo stalina

Ksawy2009

Jestem za tym aby linia szła z kv13 bo ta linia mało kto gra…

DTS

Majster, tej linii nie ma tak naprawdę, to jest czołg pośredni.

eLOSZKA

Hmmm miłośnicy KV-13 jak tak bardzo go kochają to czemu nim nie grają jak się go spotka na randomach to normalnie cud. Teraz te czołgi troszkę częściej widać bo ludzie się dowiedzieli że będzie od niego nowa linia.

rafalkin123

Lepiej by było od kv13 bo ta linia jest pusta

AGAT

Lepsza linia bedzie od KV-13 gdyż jest mało grywalna , w lini od IS-a idziemy do bardziej popularnych czołgów IS-7 i IS-3 a od KV-13 hmm do mniej grywalnego IS-4
Wprowadzcie to od KV-13

RoRscHacH

i po twoim wpisie WG wlasnie zmienia swoje plany…

AGAT

pomieszały mi sie linie , dajcie ja lepiej od KV-13

AGAT

dajcie od KV-3

Proximus

jeszcze dwa wpisy i WG zmienia decyzje

suchar1999

dajcie od KaWuCzy, jestem doświadczonym graczem!