Kod na T7 Combat Car rozsyłany wśród graczy serwerów NA i ASIA

Jak donoszą gracze World of Tanks z reddita, Wargaming.net zaczęło rozsyłać kody bonusowe na pojazd premium 2 poziomu: T7 Combat Car wśród mailów promocyjnych. Nie znamy niestety powodów tego działania, ale z drugiej strony bardzo możliwe, że podobna sytuacja będzie miała miejsce na serwerze europejskim w związku z czym polecamy sprawdzić wam skrzynki pocztowe, na których zarejestrowane macie konta do World of Tanks.

UWAGA! Każdy z graczy otrzymał swój unikalny kod, więc wpisywanie tych podanych na reddicie i tak nie poskutkuje. Jeśli podobna akcja wystartuje na serwerze europejskim na pewno damy wam jeszcze znać, a w między czasie możecie po prostu zerkać na swoje maile.

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ariel

Gdzie można dostać kod do tego czołgu? Poluję na niego od 2015 roku gdy przegapiłem go w kalendarzu adwentowym 2 grudnia w pakiecie z innymi lekkimi nie pogardzę też Pz II D Proszę o informację i z góry dziękuję serdecznie.

chudinimag2

i ok

lajt

właśnie odkupiłem go ze sklepu 😀 on taki unikalny? za co był rozdawany? bo już nie pamiętam, a sporo wcześniej nie grałem

Ktoś

Dostawali go gracze w 2013 roku (moge sie mylić) za 2 golden joysticka

Truth is God

Kto napisał tego posta?

Bin4r

A o co chodzi?

Anonimowo

Jak myślicie, jaka byłaby rekompensata dla ludzi posiadających ten czołg? A może w razie czego wcale nie dostaną kodów? Ps. Wesołych świąt 🙂