Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 23

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kociak

Do spinających się, że dali ten czołg. Pomyślcie, że ktoś gra od niedawna i nie mógł go kupić wcześniej, a teraz zaczyna przygodę. Ma mieć gorsze czołgi bo komuś się tak podoba? Dodam, że sam nie planuję zakupu, ale szanuję to, że każdy może wydać kasę na co mu się podoba: wino, panny albo grę….

Spinkę rozumiem tylko o “Mutanta”, bo to była ślepa inwestycja w grę, która mogła zdechnąć po 2 latach (vide Warhammer…), więc nie powinni ludzi robić w wała, choć między Bogiem, a prawda mutek nie jest już tym czym był kiedyś.

Ryltar

Ta to jest ********* pomysl zaczynac przygode od 8 tierowego LT.

Anonimowo

Zaczynanie od 8 tieru, czy po kupnie konta to najgorszy możliwy pomysł. Tu nie chodzi o wyrównanie szans, czy to kto na co wydaje swoje pieniądze, a zachowanie godne skur*****. Nie dość, że idzie na skróty, to jeszcze swoją nieporadnością wścieka innych graczy. Myślisz, że to dobry powód dla wyrównania szans? Imho powinna być zablokowana opcja kupna czołgu premium 8 tieru bez spełnienia konkretnych wymagań. Ale WG tego nie zrobi z czystego biznesu. Więc skończ waść pieprzyć.

miklos99_hard

Powinni sprzedawać czołgi VIII tieru graczom z 1000 wn8 +. Jak widzę pomidory w premkach na 8 to mnie krew zalewa.

Artio

Powinien być tylko w paczce za min 200 zł że względu na to jaki jest op względem innych lightów 8 poziomu

sonic

Tak, w paczce za 10000, Wtedy będzie mniej pay to win!

holy

Bujaj się z tym pay to win. Bardzo dobrze robi WG, że premiuje graczy płacących bo to MY a nie nikt inny utrzymuje serwery ja i całą grę. Nie podoba Ci się to graj w biery a nie marudź. Zaczniesz płacić za grę to wtedy będziesz miał prawo do narzekania.

sonic

Weź wdech i jeszcze raz przeczytaj co napisałem.

Ryltar

Wg się zarzekał że nie będzie LT z GF więc mogę śmiało założyć że Defender też będzie.

notch23

ziomek dziś są finały GF więc dali czołg proste ?

Ryltar

Nie, nie proste.Jakieś poł roku temu WG pisało że nie będą dawać LT z GF bo one psują balans itp. itd.Jak widać mają na to wylane więc mogę założyć że Defender też będzie.

mick

Uważam że to nie w porządku że wersja specjalna na Grand Finales jest ponownie dostępna. Jak już chcą ja ponownie sprzedawać powinna pojawić się bez malowania specjalnego, to tyczy się także innych czołgów.

Szczecinianin

Też nie macie na co kasy wydawać …

Anonimowo

A co cię obchodzi kto na co swoje pieniądze wydaje? Zabawne, że tego typu cwaniaki innych potrafią rozliczać, ale przechlane i przepalone swoje pieniądze nie liczą. Żałosne.

Anonimowo

Z czołgu najwięcej wycisną ogarnięci i raczej tylko oni powinni być nim zainteresowani. Ci co nimi nie są lub im się tylko wydaje – będą łatwym fragiem. Nie jest to czołg idiotioodporny jak Defektor.

Największa moc tego czołgu tkwi w dziale i odpowiednim doborze amunicji. Kamuflaż jak na czołg lekki jest taki sobie (nie jest wybitny, ale nie jest też jakiś beznadziejny).

Szczecinianin

No co ty nie powiesz …Znawca się znalazł …

Anonimowo

Nie prosiłem cię o zdanie. Więc stul japę jak nie proszą.

Ryltar

Bez znaczenia ludzie zobaczą że dobrzy gracze robią wyniki na nim/mówią że jest dobry więc ludzie je kupią.Znowu będzie okres gdzie pazie na LT będą jechać na yolo albo nie będą umieli spotować.

Anonimowo

Oprócz tego będą sytuacje jak ktoś z tego czołgu potrafi wykrzesać tylko snajpę z czerwonej lub wjazd na jakiś niepotrzebny boost. Takich bohaterów zawsze lubię w bitwie spotkać… o ile są po przeciwnej barykadzie. We własnej drużynie taki bot nawet nie zdaje sobie sprawę, że jest tak samo przydatny jak AFK. Co z tego, że robi dmg, jak jego przydatność w wielu wypadkach jest zerowa.

sonic

Kupuje! Jeden z dwóch czołgów, które mnie interesowały!

Kiedy idiotoodporny Defender?

LGBTQWERTY

No nareszcie ;3

Mambo

Rok temu za 110 był 😀

olo

Rok temu euro było droższe 🙂