Prosto z Supertestu: Object 705

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ekhem

To ma być HT czy co? Widzę że wszystko w kadłub będzie wchodziło – 150 mm pancerza

jacek placek

kiedy amunicja goldowa była za prawdziwego golda to gracze mieli problem z przebijaniem musieli nauczyć się grać przeciwko takim czołgom jak E75,ST1,IS3 chcąc nie chcąc musieli grać lepiej i byli bardziej ogarnięci. Teraz jak wprowadzili gold za kredki dla debili którzy nie ogarniają tej gry bo w sumie nie muszą bo po co skoro załadują ful golda i jazda, pancerz przestał mieć znaczenie bo i tak wszystko wchodzi. WG zamiast buffować stare czołgi dodaje nowe z OP pancerzem. Pamiętam jak kiedyś wszyscy się jarali pancerzem u T95 nie wspominając o E3, że łooo jaki ********* 300mm, a teraz co?? Wszystkie nowe czołgi mają pancerz +300mm. PO CH*J zapytasz a po taki ujj żeby wiara golda kupowała i premki zeby mozna było w miare normalnie grać, żeby hajs się zgadzał.

2017

Masz rację . Mój Type 4 Heavy jest przebijany przez premke 7 tieru Francuzką z goldem.

Bejrut

Dlaczego w komentarzach najwięcej pretensji maja zawsze osoby, które nie mają o tej grze zielonego pojęcia. Skąd to wiem że to noby, czytając np komentarz kolegi mniej liści klonowych. Ludzie co z wami jak wam się niepodoba jakiś czołg to piszcie do wg, a nie zasmiecacie antykomentarzami rykoszet. Powiem tylko, że narzekając niczego nikt jeszcze nie zmienił. Kolego klonowy liść daj se na wstrzymanie.

Graczwot

Gra staje się coraz gorsza mało że tylko trzy mapy głosuje to tylko kasa się liczy kupiłem dwa lata temu SU100Y super sie grało teraz nie da sie grać ani zarabiać i tak ze wszystkimi prawnikami 5miesięcy grania potem pseudo aktualizacja i po graniu jeden wielki syf

Mniej klonów

To może wg łaskawie poprawi teraz trzy czołgi t 32 potrzebuje jakiejś nowej armaty z lepszą penetracją następny jest tygrys ll i jego nieistniejący pancerz co wpuszcza wszędzie najlepiej zmocnić mu płyte dolną do 150 plus pancerz górnej 150 i przynajmniej by kadłub miał nietykalny a wieża itak wpuszcza więc niema problemu następny jest vk45.02p auf A wystarczyło by dać stokową wieżę i ją wzmocnić do 240 żeby czołgi nie były tak podobne do siebie plus jakieś lepsze działo z większą penetracją a penetracja mogła by być 219 plus 360 uszkodzeń. To jest tylko moja propozycja możecie się nie zgadzać

Truth is God

Ale e75 ostatnio rzuca mniej kalafiorów bo ma celownik na 0,37 przekręcony. Ten Rusek ma 0,42. Ciekaw jestem ile grubości będzie mieć dolna płyta?

Joszimora

Hej, ktoś może wie kiedy otworzą w końcu ten Sandbox ???

trabant

A co ma na to powiedzieć taki E75? I pena mniejsza, i wolniejszy, pancerz słabszy, mniej hp…

Szit

I dinga w dolną płytę jak ********….

Dziwny_Dywan

No to ***** pomyśl o st1