Prosto z Supertestu: Zmiany w T-44

Dziś czeka nas wysyp informacji z super testu, bo zapowiada się na ciąg dalszy zmian w pojazdach standardowych tieru VIII-X. Co oznacza mniej więcej tyle, że jest to jeden z pierwszych newsów z całej serii.

Pierwsze informacje napływające do nas odnoszą się do już zapomnianego weterana pól bitew World of Tanks – T-44. Jego statystyki zostaną ulepszone w ten sposób, by sam pojazd był znacznie bardziej zabójczy na polu bitwy. A więc co się zmieni?

Ulepszenia obejmę kilka rzeczy – przede wszystkim mobilność i siłę ognia, czyli to co dla medów jest najważniejsze. Moc silnika zostanie wzmocniona do 820 koni (z 680 koni), prędkość cofania z 20km/h do 23km/h. Co do siły ognia – strzelanie będzie teraz szybsze i bardziej komfortowe. Czas przeładowania działa LB-1 zmniejszy się do 7 sekund (z wcześniejszych 7,5s), rozrzut podczas obracania się z 0.18 do 0.14. Ponadto strzały w ruchu będą bardziej pewne i nawet po gwałtownym zatrzymaniu się będzie potrzeba mniej czasu na dokładne przycelowanie.

Oczywiście wszystkie zmiany na superteście nie są finalne i mogą ulec zmianie. Co do reszty newsów powinny pojawić się już niebawem.

 

guest
14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DALERIUM

To wygraj jak ja T59 🙂 i wyjeb T-34-3 z garażu a miałem na nim 1500 bitew 😀

Anonimowo

Mogliby dać z 5 km/h do przodu …

Mniej klonów

A co z chińskim t34-2 żadnego buffa jeszcze nie dostał jest to strasznie słaby med w porwaniu do ruskiego odpowiednika co dostał buffa i znowu ma mieć bufnięte parametry .a co z t69 dali by chociaż 190 penetracji a jeśli łaska 219 i czołg byłby już konkurencyjny

Anonimowo

219 na medzie z magazynkiem to zdecydowanie za dużo. T69 jedynie co bym poprawił to nieznacznie penę (do tych 190) oraz statystyki działa w ruchu.

Generalnie nie rozumiem toku działania WG. Powinni, jak zaznaczyłeś, zacząć od czołgów, które naprawdę tego potrzebują. Jednym z takich maszyn właśnie jest T-34-2. Med, który chyba ma niewiele pochlebnych opinii, mimo, że poprzednik nie był aż taki zły. Sam również zraziły mnie jego parametry, bo tak naprawdę nie ma on nic aż tak przekonywującego, by wybrać jego, a nie drogę przez czołgi lekkie. T-34-2 jest widocznie gorszy od premek… i to nawet z ograniczonym MM (zwłaszcza po ostatnim buffie dla Type 59). No ale wg WG T-44, czy Centuriony bardziej potrzebowały poprawek. No i kwestia niskich tierów. Tam są czołgi tak skrajnie słabe (np.: Vickersy, Type 98), i tak skrajnie mocne (np.: H35, czy uwielbiany przez statpaderów-rerolli M2 Light), że aż to może zniechęcić nowych. Sam z resztą ostatnio widziałem tamtejszy dramat, gdy wbijałem Asa na T2 Light.

Anonimowo

Czyli jak ten buff wejdzie w życie, to T-44-100 będzie słabszy (o ile go nie buffną ofc). Więc możliwe, że wraca się do starego stanu rzeczy, gdzie premka jest gorsza od drzewkowego.

Tomek

Pojazd T-34-3 również woła o buffa, czas celowania 2,9 i celność 0,46 na MT to jest jakiś horror. A poprawiony pancerz jest wart tyle co nic, przy nowym cudownym losowaniu jakie dała nam łatka 9.18. Wyrzucanie na same VIII albo nawet pięć IX jest na porządku dziennym, a tam penetracja 175 mm i ten “lepszy pancerz” są żałosne. Z góry proszę też ludzi którzy chcą mi napisać o objeżdżaniu albo celowaniu w słabe punkty, żeby się zastanowili co piszą..

iBlackLagon

Po prostu idiota, z jakiej łapanki się wziąłeś?
T-34-3 już miał bufa do czasu skupiania.
Dopiero go kupiłeś jak dowiedziałeś się o buffie pancerza i pewnie pomyślałeś “będzie jak defender więc muszę go mieć”
122 to typowe działo czołgu ciężkiego, a co ty myślisz, że zrobią z niego snajpera?

Anonimowo

Wyobraz sobie, ze wz 111 i 112 maja to same dzialo z duzo lepszymi parametrami co t34 3

Anonimowo

Gówno prawda. Doczytaj, a potem udzielaj się w Internetach.

Devas

STG też ma 122 a jednak ma niezła celność 😉

Hornet

Moim zdaniem przydałby mu się mu się buff do celności działa i czasu skupieniatak czy inaczej. Jego celność jest gorsza niż w czolgach ciężkich które mają lepszy pancerz

Tomek

2.000 bitew żydku. Buff jest ***** wart, już pisałem.

Tomek

Po za tym przecież napisałem 2.9 więc pisząc ten komentarz uwzględniłem “buffa” ale jakiś frajer oczywiście nie doczytał. Jak będziesz miał tyle bitew co ja na chińczyku i 3 marki to pogadamy. Łapanka.. toś dojebał pojebie.
Pojazd kupiony w dniu premiery dla twojej informacji downie.

DALERIUM

Weź tak jak ja , wygraj type 59 w skrzynkach i sprzedaj badziewie T-34-3 – a miałem na nim 1500 bitew 😀